Выгодное предложение
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 2
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 3
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 4
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 5
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 6
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 7
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 8
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 9
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 10
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 11

Все фото

2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 12
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 13
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 14
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 15
2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²) - Atlanta.ua - фото 16

2-кімнатна квартира за адресою вул. Мізюна Григорія (площа 66 м²)copyIcon:395170

changeCurrencyLabel

80 520 $

addToFavourite

nearestInfr

hospital

534 m

school

543 m

university

560 m

post_office

628 m

parking

715 m

atm

719 m

supermarket

800 m

blogTitle

Продаж новобудови 15 хв ходьби від старого центру міста (Українська - Університетська).

Продаж 2-кімнатних квартир у сучасному 8-поверховому монолітно-цегляному будинку.

Зручна локація:
- 5–10 хв до старого центру;
- поруч ТЦ, магазини, зупинки транспорту.

Характеристики:
- площі від 65-67м²;
- автономне опалення (2-контурний котел);
- міські комунікації;
- утеплений фасад (10 см);
- 5-камерні вікна, ліфт.

Ціна: від 1110 до 1220 $/м².
Здача - 2028 рік.
Можливе розтермінування.

Телефонуйте - підберу планування та розрахую умови.

Вас может заинтересовать недвижимость