Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ДВОКІМНАТНИХ КВАРТИР В ЧЕРНІВЦЯХ

Від нових до старих

119 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

73 кв.м.

Поверхів:

5/9

вул. Воробкевича Сидора, Шевченківський район, Чернівці

53 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

45 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул. Орлика Пилипа, Шевченківський район, Чернівці

74 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

74 кв.м.

Поверхів:

5/10

вул. Героїв Майдану, Шевченківський район, Чернівці

40 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

43 кв.м.

Поверхів:

2/2

вул. Руська, Шевченківський район, Чернівці

45 900 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

45 кв.м.

Поверхів:

1/5

вул. Полетаєва Федора, Шевченківський район, Чернівці

49 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

50 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул. Головна, Шевченківський район, Чернівці

50 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

61 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул. Комарова Володимира, Шевченківський район, Чернівці

45 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

63 кв.м.

Поверхів:

3/4

вул. Турецька, Шевченківський район, Чернівці

55 350 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

61 кв.м.

Поверхів:

6/10

вул. Науки, Шевченківський район, Чернівці

59 420 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

66 кв.м.

Поверхів:

4/10

вул. Сторожинецька, Шевченківський район, Чернівці

47 980 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

53 кв.м.

Поверхів:

4/10

вул. Сторожинецька, Шевченківський район, Чернівці

58 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

69 кв.м.

Поверхів:

6/8

вул. Каспрука Павла, Шевченківський район, Чернівці

Двокімнатні квартири в Чернівцях

Чернівці стрімко розвивається і комфортне для життя місто. Саме завдяки такій перспективності населеного пункту багато українці та іноземці, які приїжджають в нашу країну прагнуть придбати нерухомість в Чернівцях.
Ідеальним варіантом для життя як невеликий сім'ї, так і людини живе самостійно є придбання двокімнатної квартири.
з Огляду на те, що різниця в ціні з однокімнатною квартирою у двушки невелика, багато хто вважають більш раціональним придбання саме двох кімнат, адже додаткове приміщення розширює можливості використання житла в цілому. У другій кімнаті можна облаштувати не тільки дитячу або спальню для членів сім'ї. Друга кімната чудово послужить і зал для прийому гостей і кабінетом і майстерні для творчості і гостьовою кімнатою.

Хто вибирає двокімнатну квартиру?

Багато людей старшого покоління воліють використовувати другу кімнату як дитячу для періодично гостящих у них онуків. І це рішення виправдане, адже і малюки і підлітки відчувають потребу в масі особистих речей, іграшок, книг і запасний одяг. Не кажучи вже про можливості спати відмінне від дорослих час не порушуючи режим дня решти родини.
Крім того, знявши міжкімнатні перегородки можна створити неповторний дизайн свого житла зробивши велику їдальню переходить в робочу зону кухні або просторий хол. Фантазії в двокімнатній квартирі є де розвернутися.
Незамінним варіантом 2 кімнатна квартира буде і при наявності в сім'ї людей різних поколінь. І дітям і дорослим людям безсумнівно необхідно особистий простір якими бхорошими не були відносини усередині сімейства.
А молодим сім'ям і зовсім краще спочатку купити двокімнатну квартиру в Чернівцях, щоб не довелося планувати переїзд і ремонт в найбільш невідповідних період життя. Адже з маленькою дитиною як і під час його очікування краще уникати стресових ситуацій пов'язаних із зміною місця проживання і ремонтними роботами.

Як вибрати 2 кімнатну квартиру

Купити квартиру 2 Чернівці надають можливість у різних районах міста, в різному стані і за досить разнящуюся ціну.
Щоб купить 2 кімнатну квартиру в Чернівцях, перш за все, необхідно визначити бюджет покупки і буде вона здійснена на заощадження або ж потрібно банківська позичка.
Якщо купувати нерухомість ви вирішили розраховуючи виключно на відкладені кошти, то слід відразу, хоча б приблизно, прорахувати вартість майбутнього ремонту, якщо такий вимагається і витрати на оформлення документів, потім додати ці розрахунки до вартості відповідної за параметрами квартири. Таким чином ви зможете підібрати нерухомість не виходячи за межі свого бюджету.
Якщо ж зробивши попередні розрахунки ви з'ясували, що ніяк не укладаєтеся в спочатку передбачувану суму, то оптимальним рішенням буде переглянути як спосіб покупки так і параметри самої майбутньої квартири.
Способи придбання квартири
До способів придбання житлоплощі можна віднести купівлю виключно за рахунок власних заощаджень, за допомогою оформлення іпотеки або іншого виду кредитування і викуп споруджуваної квартири безпосередньо у забудовника. Укожного з цих варіантів є свої переваги, досить вибрати підходящий саме вам варіант.
Можна також переглянути критерії вибору самого об'єкта. Так, наприклад, при перегляді оголошень за запитом: продаж двокімнатних квартир Чернівці, можна з'ясувати, що вартість квартири залежить від мікрорайону, поверху та стану квартири. Для економії коштів при купівлі нерухомості в якомусь з цих пунктів можна піти на компроміс. Приміром, ремонт завжди можна зробити з більш дешевих матеріалів, а в подальшому, вже після придбання квадратних метрів, поступово переробляти окремі елементи більш якісною обробкою.

Інвестиції в нерухомість з АН Атланта

Дівчата в Чернівцях купують не тільки для власних потреб, але і як вдале фінансове вкладення.
Ціни на квартири даного сегменту максимально стабільні і мають виняткову тенденцію зростання. Це служить запорукою успішного вкладення коштів при виборі двокімнатної нерухомості.
Крім усього іншого, двушку досить легко здати в оренду і тим самим примножити свій регулярний дохід без ризику втратити капітал. Двокімнатні квартири найчастіше орендують сім'ї та молодь. У першому випадку це самий вигідний варіант у разі наявності у орендарів дітей. А в другому ідеально для оренди житла з компаньйоном. Так, наприклад, студенти часто орендують квартиру удвох, що безсумнівно вигідніше у фінансовому відношенні ніж знімати самостійно, навіть однокімнатне житло.
Продати двокімнатну квартиру в Чернівцях також не складе труднощів. І у випадку необхідності це можна зробити в найкоротші терміни і без втрат вгрошах.
Двійка без сумніву вигідне придбання. А ознайомитися з максимально повною базою даних з актуальних варіантів двокімнатних квартир запропонованих до продажу на даний момент можна підібравши об'єкт за потрібними параметрами на спеціальному сайті на якому ви зараз знаходитесь.