$ 170 000
($1 429/м²)
Площа загальна:
Продаж офісу 119 м2 з якісним ремонтом (є можливість переробити під квартиру, за документами житловий фонд). Житловий комплекс з топовою...
$ 796 000
($1 062/м²)
Продаж / оренда комерційного приміщення з фасадом на Русанівський канал м. Київ, вул. Ованеса Туманяна, 15А | ЖК «Лазурний Блюз»...
$ 1 300 000
($1 037/м²)
Пропонується до продажу / оренди комерційна нерухомість (1-3 поверхи), раніше приміщення банку, розташована у житловому будинку за адресою: м. Київ...
$ 160 000
($281/м²)
Пропонується продаж будинку в місті Київ, можливо використовувати під будь-який вид діяльності, такий як офісне приміщення, пансіонат, хостел тощо!!! Дніпровський...
$ 94 000
($1 271/м²)
Пропонується преміальне комерційне приміщення в житловому комплексі Лівого берега ЖК «Сонячна Рівʼєра», з шаленим краєвидом на правий берег. вул. Микільсько-Слобідська...
$ 240 000
($762/м²)
Пропонується в оренду/продаж нежитлове приміщення загальною площею 315,0 кв.м за адресою: м. Київ, вул. Червоноткацька, 18-Б. Будинок 2001 року побудови...
$ 215 000
($1 288/м²)
Офісне приміщення з ремонтом на Лівобережці, вул. Раїси Окіпної Пропонується просторе офісне приміщення площею 167 м² у Дніпровському районі, вул...
$ 7 000
($195/м²)
Продам вже готовий бізнес! Кавʼярня! м.Київ, вул.Шамо19 В комплекті: Абсолютно вся сировина Техніка Клієнтська база Є вбиральня Терміново! Причина продажу:...
$ 29 800
($719/м²)
Вашій увазі пропонується на продаж приміщення вільного призначення у ТОЦ Мега Сіті. Адреса: м. Київ, вул. Харківське Шосе 19. Загальна...
$ 220 000
($380/м²)
Продаж приміщення загальною площею 570 кв м . Приміщення без ремонту вільгїного планування розташовано на 3 поверсі торгово-розважального центра за...
$ 18 000
($1 286/м²)
Продаж ПАРКОМІСЦЯ в багаторівневому паркінгу, який знаходиться біля 4-го КПП зі сторони вул. Каунаська, жовтий. Паркінг на 1 поверсі, 14м2...
$ 9 000
($892/м²)
Продаж паркомісця в підземному паркінгу! Продається паркомісце в підземному паркінгу за адресою: м. Київ, бул. Верховної ради, 21-А. Площа ...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom