discountPageTitle
$ 165 000
($3 000/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Шукайте найкраще! У центрі столиці, всього за 5 хвилин від метро Хрещатик, неподалік Бессарабського ринку, розсташована 2-кімнатна квартира загальною площею...
Нова Англія
$ 155 000
($2 349/м²)
ЖК Нова Англія - це справжній оазис комфорту та стилю в самому серці Голосіївського району. У цьому житловому комплексі, в...
Амурський
$ 89 000
($2 120/м²)
Продається стильна 1-кімнатна квартира в ЖК Амурський, метро Васильківська. Площа: 42 м², безпечний 9-й поверх. Формат: кухня-студія + окрема спальня...
$ 95 000
($1 834/м²)
Пропонуємо вашій увазі 2-кімнатну квартиру загальною площею 51,8 м2 на 6-му поверсі 10-поверхового будинку в престижному Голосіївському районі міста Києва...
PARKLAND
$ 148 000
($2 350/м²)
Пропонуємо Вам чудову можливість придбати 2-кімнатну квартиру площею 63м2 в ЖК ParkLand, розташований на вулиці Юнацькій у Солом'янському районі міста...
$ 110 000
($1 098/м²)
До вашої уваги пропонується затишна 5-кімнатна квартира з об'єднаною кухнею вітальнею та чотирма окремими кімнатами. - Загальна площа 100.2 кв...
$ 75 000
($1 667/м²)
Проспект Голосіївській, 15, цегляний будинок, управління ОСББ, консьєрж.Дуже перспективна квартира для проживання та збільшення загальної площі до 90 кв м...
Богатирський
$ 99 000
($1 737/м²)
Продаж - 2 кімнатна квартира на Оболоні, Богатирська, 6а Розглянемо всі державні програми: Євідновлення, ДМЖ, Постанови Квартира з ремонтом, меблями...
Академ Квартал
$ 96 000
($2 233/м²)
Продається стильна та продумана 1-кімнатна квартира площею 43/22/14 кВ.м на 23 поверсі з 25. Квартира з якісним ремонтом, який робився...
$ 57 000
($1 386/м²)
1-кімнатна квартира в ЖК Нова Англія Голосіївський район Без комісії для покупця! Ціна 57 тис $ під ключ Продається сучасна...
Ліко-Град, третій мікрорайон
ЖК Ліко-Град 3, простора 1-к квартира в чудовому районі До продажу пропонується простора 1-кімнатна квартира в одному з найкращих ЖК...
Британський квартал
$ 135 000
($2 143/м²)
Двокімнатна квартира (ЄВОТРІЙКА) з вітальнею у ЖК Британський Квартал. Сучасний ремонт. АВТОНОМНЕ газове опалення. Територія комплексу з охороною та відеоспостереженням...
Показать еще
title
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom