2-кімнатна квартира за адресою (площа 73,5 м²)copyIcon:427437
changeCurrencyLabel
80 850 $
addToFavourite
shareInSocials
blogTitle
Власник
продаю квартиру переулок Червиновський 5А, м.Київ (Оболонь, Приорка)
73.5 кв м дворівнева, п'ятий поверх
Будинок після загальної реконструкції.
ЦІНА $1100 за кв м.
Без комісії. Паркомісце.
73.5 кв м дворівнева, п'ятий поверх
Будинок після загальної реконструкції.
ЦІНА $1100 за кв м.
Без комісії. Паркомісце.