Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ДВОКІМНАТНИХ КВАРТИР В КИЄВІ

Від нових до старих

140 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

60 кв.м.

Поверхів:

2/11

вул. Киквидзе, Печерський, Київ

206 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

95 кв.м.

Поверхів:

12/24

просп. Победы, Шевченківський, Київ

170 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

84 кв.м.

Поверхів:

3/11

вул. Бойчука Михаила, Печерський, Київ

150 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

75 кв.м.

Поверхів:

3/11

вул. Бойчука Михаила, Печерський, Київ

270 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

72 кв.м.

Поверхів:

3/13

ул. Златоустовская, Шевченківський, Київ

68 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

50 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул. Архипенко, Оболонський, Київ

99 900 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

61 кв.м.

Поверхів:

2/5

бульвар Дружбы Народов, Печерський, Київ

70 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

43 кв.м.

Поверхів:

6/9

ул. Васильковская, Голосіївський, Київ

58 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

47 кв.м.

Поверхів:

2/5

ул. Стеценко, Подольський, Київ

109 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

77 кв.м.

Поверхів:

4/25

ул. Дмитриевская, Шевченківський, Київ

105 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

65 кв.м.

Поверхів:

1/25

ул. Ломоносова, Голосіївський, Київ

60 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

39 кв.м.

Поверхів:

1/5

вул. Киквидзе, Печерський, Київ

Продаж 2 кімнатних квартир в Києві зараз дуже популярна. Дізнайтеся, чому!

В якийсь момент життя більшість стикається з необхідністю набуття власного житла. АН Атланта, згідно з проведеним дослідженням ринку і запитів наших клієнтів, зробила однозначний висновок. Близько 45% всіх покупців воліють купити квартиру 2: Київ дозволяє вибирати в широкому діапазоні цін, розташування і планування.

За статистикою, першопричиною саме такого вибору стає оптимальне поєднання двох параметрів: ціни та розміру житлової площі. Не поспішайте з вибором – це важливий крок, і до нього варто підійти виважено. Далеко не всі знають, навіть з чого почати, і в цій ситуації вам на допомогу прийдуть професійні поради від АН Атланта.

Від чого залежить сума продажу двокімнатних квартир (Київ)?

Київ – найбільше місто України, але це логічно. Адже це – столиця. Результатом стає великий житловий фонд, який щорічно збільшується на 0,85%. Також список факторів, що впливають на те, за скільки ви зможете придбати 2 кімнатну квартиру в Києві, розширено порівняно з іншими містами.

На вартість житла в столиці впливає:

 • розташування: район та мікрорайон,
 • відстань до метро і зупинок громадського транспорту,
 • рік побудови будинку та стан квартири,
 • планування і кількість «квадратів» житла,
 • стан інженерних комунікацій та наявність/відсутність ремонту, його якість.

У цьому переліку розташування квартири винесено перший пункт, так як воно основне, ценообразующее. До елітного відносять Печерський район, після якого йдуть і ШевченківськийСвятошинський: вони є до бізнес-центрами. Спальні райони правого берега мають приблизно однакову вартість.

Більш дешева продаж двокімнатних квартир Києва здійснюється на лівому березі. Зате в деяких випадках добиратися з правого берега не дуже зручно. І у такій ситуації на перший план виходить другий пункт: наявність хорошої транспортної мережі в безпосередній близькості від будинку.

Новобудови традиційно дорожче, ніж будинки старої споруди. Це цілком передбачувано: незручні планування, маленькі площі, включаючи кухню розміром 4-5 м2. В новобудовах, навіть у найменших 2-кімнатних квартирах, умов для комфортного проживання набагато більше. Додайте сюди якість комунікацій, які у старому житловому фонді іноді вимагають капітального ремонту.

Якщо є гостра необхідність заощадити, то виберіть найбільш важливі параметри, які для вас критичні. Решта ж ігноруйте, щоб не переплачувати.

Перш, ніж купити двокімнатну квартиру в Києві, огляньте її. Це більшою мірою стосується житла на вторинному ринку. Обов'язково треба заїхати на адресу для огляду майбутньої покупки. Звичайно, з допомогою професіоналів вам буде зробити це набагато простіше. І АН Атланта надасть вам своїх співробітників для якісної оцінки і перевірки на відповідність заявленим параметрам.

У разі, якщо ви бажаєте робити все самостійно, дотримуйтесь рекомендацій:

 • Першим пунктом ми поставимо огляд двору – прилеглої до будинку території. Це може здатися дивним, але саме тут у повній мірі проявляється рівень старанності комунальних служб.
 • Наступний крок –огляд під'їзду на предмет чистоти, наявності сторонніх запахів. Останнє свідчить про проблеми з каналізацією, електричною проводкою, про відвідини п'яних і бездомних.
 • В самій квартирі ретельному огляду повинні появитися комунікації. Водопровід, каналізація і проводка потребують найбільшої вкладення коштів у випадку ремонту.
 • Тут теж важливі запахи: не повинно відчуватися запаху печіння в розетках. Конденсат на трубах означає проблеми з комунікаціями.
 • Вікна безпосередньо впливають на теплоізоляцію в приміщеннях. Уважно перевірте, не пропускають вони і повітря вологу. Інакше витрати на обігрів чи охолодження будуть колосальними: за фактом, ви будете намагатися змінити температуру на вулиці.
 • Стіни, підлога і стеля – останній аспект. Бували випадки виявлення цвілі на одній або декількох поверхнях: вони теж говорять про протікання труб або утворенні конденсату.

Подібних ознак несправностей існує безліч, і ріелтори АН Атланта, за рахунок багаторічного досвіду, чудово обізнані про них. Рекомендуємо вам скористатися їх професійною допомогою, щоб покупка двокімнатної квартири в Києві пройшла для вас гладко і результативно.

Які документи важливі при продаж 2 кімнатних квартир Києва?

Юридичний огляд нерухомості – не менш важливий крок, ніж візуальний огляд об'єкта. Тут теж є свої «підводні камені».

 • Завжди прискіпливо перевіряйте правильність оформлення паперів. Навіть незначна, здавалося б, на перший погляд, помилка у прізвищі, неправильні терміни передачі грошей, можуть призвести до великих проблем.
 • Чистота угодипотребує уточнення того, скільки людей прописано в квартирі. Якщо в списку мешканців присутні неповнолітні, вони повинні бути виписані до покупки. Тому що після придбання житла ви не зможете їх виписати звідти навіть з урахуванням того, що нерухомість вже буде належати вам.
 • Заборгованості по комунальних платежах, не погашені попередніми власниками, стануть вашим обтяженням. Уточніть цей аспект.
 • Житло часто здають в заставу під великі суми. Вам така нерухомість не потрібна – її просто відберуть, так як договір про заставу підписувався раніше угоди з продажу. Для вивчення питання необхідно замовити послугу перевірки історії квартири.
 • Хорошим тоном вважається обговорення того, хто буде оплачувати послуги нотаріуса, без яких не обійтися. Часто вибирають варіант рівної оплати.

Хочете дізнатися більше про те, як правильно купити 2 квартири Києва? Зверніться до фахівців компанії АН Атланта, і ми допоможемо вам у підборі та придбанні житла відповідно необхідним параметрам!