Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 120 000
($2 182/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 2-кім квартири на Оболонському проспекті в 5 хв від м. Оболонь та м. Мінська, а також 1 хв ходьби...
$ 605 620
($1 761/м²)
Пропонується комерційне приміщення вільного призначення в ЖК Obolon Plaza площею 344, 1 м2, розташоване за адресою проспект Оболонський, 6а, вихід...
$ 314 500
($1 748/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ Для колег — СПП Пентхаус із терасою, 218 м² для найкращих моментів життя в ЖК Obolon...
$ 409 000
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Для колег — СПП Дворівнева квартира з терасою для сім’ї в ЖК Obolon Plaza. 233,7 м²...
$ 301 000
($1 750/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Для коллег СПП! Дворівнева квартира з терасою в ЖК Obolon Plaza 171,9 м² за документами, фактична...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom