$ 97 000
($990/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Одноповерховий будинок площею 98 кв.м Побудований з газоблоку, утеплений пінопластом. Своя свердловина та септик. Електрика заведена в будинок 13 кВт...
$ 1 050 000
($2 625/м²)
Продаж будинку будинок у престижному котеджному містечку Золоче. Земельна ділянка: 48 соток і 12 соток в оренді з береговою зоною...
$ 150 000
($1 072/м²)
Котеджне містечко Ірпінь Княгині Ольги 15 Площа загальна,м² 140 Площа житлова,м² 80 Площа кухні,м² 35 Hidden House Гармонія природи Територія...
$ 1 650 000
($5 500/м²)
#23558 Розкішний будинок серед вікових сосен у КМ Goodlife Park | 40 соток приватності та комфорту Шукаєте дім, де гармонійно...
$ 115 000
($459/м²)
Мрія про ідеальний дім стає ближчою! Варто лише розглянути наш будинок, щоб переконатися: це місце, де ви будете почувати себе...
$ 499 000
($858/м²)
Дуже просторий будинок біля лісу та озера! Продається 3-поверховий будинок в селі Лісники, на вулиці Сонячній, 19. Просторе та частково...
$ 220 000
($1 518/м²)
Продаж одноповерхового будинку у м. Буча Будинок 2021р., побудований з керамічних блоків, утеплений 100мм пінопластом. Фасад комбінований - декоративна штукатурка...
$ 80 000
($651/м²)
Готовий таунхаус в Гостомелі навпроти парку Щасливий. Гарне місце в оточені соснового лісу. В 10 хв ходьби – супермаркет, магазини...
$ 91 000
($880/м²)
Без % від забудовника! Працюємо по єВідновлення є можливість розтермінування від забудовника. Продається 2-х пов. Таун Хаус в «Lagom House»...
$ 130 000
($929/м²)
Продаж будинку в центральній частині с. Гнідин, поруч Вишеньки, КМ "Золоче" Загальна площа будинку 140кв.м, зі зручним планвання. На першому...
$ 72 000
($758/м²)
Продаж готового таунхауса в Стоянці Площа 95 м2 4 кімнати 2 поверхи Передній та задній двір. Ділянка 1.3сот Стан після...
$ 245 000
($2 334/м²)
Ексклюзивна пропозиція, одноповерховий будинок з гаражем на 3 машини, Петропавлівська Борщагівка. Будинок загальною площею 105 кв.м. с. + 75 кВ.м...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2