$ 52 000
($733/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Таунхаус в живописному місті Ірпінь можна придбати по програмі єОселя та по постановам. Прекрасний вигляд з вікна на парк...
$ 80 000
($843/м²)
Продається новий стильний таунхаус у зручному районі. Загальна площа: 95 м² Ділянка: 1,3 сотки Будівництво: стіни газоблок 300 мм фундамент...
$ 105 000
($840/м²)
Продаж дуплексу в ТОПовій локації міста Пропонується до продажу сучасний дуплекс по 125 м² кожна частина. Будинок розташований у зручній...
$ 115 000
($920/м²)
Продається будинок у тихому та безпечному районі Ірпеня, неподалік Києва. Тиха заселена вулиця, розташована в оточенні лісу. Площа: 125 м²...
$ 172 000
($1 850/м²)
Площа: 93 м² Ділянка: 5 соток Сучасний будинок з якісним ремонтом, який робився для себе. Повністю готовий для життя —...
$ 150 000
($1 072/м²)
Котеджне містечко Ірпінь Княгині Ольги 15 Площа загальна,м² 140 Площа житлова,м² 80 Площа кухні,м² 35 Hidden House Гармонія природи Територія...
$ 550 000
($1 429/м²)
Продається будинок 385 м2 у м.Ірпінь з ділянкою 25 соток. Також будинок може бути проданий з ділянкою 50 соток. Розташований...
$ 72 000
($758/м²)
Продаж готового таунхауса в Стоянці Площа 95 м2 4 кімнати 2 поверхи Передній та задній двір. Ділянка 1.3сот Стан після...
$ 110 000
($1 100/м²)
В продажу дуплекс в Ірпені. Побудований з керамоблоку Центральні комунікації Газ! В дуплексі третій поверх - мансарда, яка має залізобетонне...
$ 85 000
($721/м²)
Автономний і енергоефективний будинок з ландшафтним дизайном поблизу Києва! Затишне передмістя Києва, доглянута ділянка з садом і городом, асфальтований під’їзд...
$ 165 000
($1 514/м²)
Продам дуплекс з дорогим ремонтом повністю укомплектований меблями та технікою! Дуплекс розташований в мікрорайоні Стоянка поруч з новим дитячим садочком...
$ 135 000
($965/м²)
Пропонується до продажу сучасний дуплекс в Ірпені загальною площею 140 м² на земельній ділянці 2,6 сотки. Це чудове рішення для...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom