Aura Park
$ 19 000
($1 329/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Квартира в зданому будинку в ЖК Aura. Знаходиться на 3 поверсі, загальною площею 14,3 кв.м. з виглядом на приватний сектор...
$ 20 500
($1 137/м²)
Однокымнатна квартира в ЖК Aura Park площею 18,04 м² (без ремонту). Розташована на 2 поверсі 4-поверхового будинку. Вікна виходять на...
$ 21 000
($700/м²)
Гарна пропозиція для життя чи під інвестицію. Квартира с двориком у селищі Билогородка, Бучанського району Київської області. Будинок здано у...
$ 24 000
($876/м²)
Продається смарт квартира в клубному будинку на 10 квартир за 10 хвилин від метро Теремки. с. Гатне, 5 хвилин пішки...
$ 25 000
($893/м²)
Продається простора 1-кімнатна квартира-студія в ЖК «Scandia», м. Бровари ? Адреса: вул. Героїв Крут, 4 ? Поверх: 5 з 10...
$ 21 900
($1 217/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ! ЖК "Sofiyivsʹkyy Kvartal", Софіївська Борщагівка, Академіка Шалімова вул., 65-А Смарт-квартира. 2-й поверх 12-ти поверхового монолітно-каркасному будинку 2016-го року...
Продаю однокімнатну квартиру ЖК «Scandia», скандинавське містечко вул. Героїв Крут, 4, Бровари Квартира з площею 28м2, з находиться на 5/10...
$ 12 500
($731/м²)
Смарт-Домик/Квартира площадью 17,1кв.м. У каждого свой дворик. Комплекс сдан в 2022 году. Дом построен из газоблока и утеплен. Подведено электричество...
$ 21 500
($1 075/м²)
Продаж однокімнатної смарт-квартири в новому будинку ЖК Женева, с. Софіївська Борщагівка, вул. Леменівська 11. Про квартиру: Квартира з документами можно...
$ 23 000
($559/м²)
Продаж просторої, світлої однокімнатної квартири з автономним опаленням та гарним краєвидом з вікна, вул.Європейська 6б, ЖК "Перший парковий", Білогородка. Без...
$ 15 750
($788/м²)
В наявності квартири від забудовника квадратурою від 16 до 37 метрів ! ЖК Oazis Hills — це ідеальне поєднання комфорту...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom