Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ КВАРТИР У ЛЬВОВІ

Від нових до старих

250 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

146 кв.м.

Поверхів:

2/6

вул. Погулянка, Личаківський район, Львів

42 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

48 кв.м.

Поверхів:

14/14

вул. Вашингтона, Личаківський район, Львів

64 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

71 кв.м.

Поверхів:

12/16

вул. Варшавська, Шевченківський район, Львів

40 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул. Любінська, Залізничний район, Львів

25 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

24 кв.м.

Поверхів:

16/17

вул. Трускавецька, Франківський район, Львів

48 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

47 кв.м.

Поверхів:

6/10

вул. Трускавецька, Франківський район, Львів

33 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

30 кв.м.

Поверхів:

1/10

вул. Зелена, Сихівський район, Львів

80 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

75 кв.м.

Поверхів:

4/10

вул. Зелена, Сихівський район, Львів

27 200 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

27 кв.м.

Поверхів:

7/14

вул. Рудненська, Залізничний район, Львів

35 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

25 кв.м.

Поверхів:

11/11

вул. Тернопільська, Сихівський район, Львів

51 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

48 кв.м.

Поверхів:

4/8

вул. Стрийська, Сихівський район, Львів

32 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

28 кв.м.

Поверхів:

1/3

вул. Шота Руставелі, Галицький район, Львів

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Квартири у Львові

Львів є не лише перлиною західної частини країни, але й історичним сердцем всієї України. Жити в цьому чарівному місті прагне безліч українців і навіть іноземці, що переїхали до нашої держави.
Нерухомість у Львові користується великою популярністю. Купити квартиру у Львові можна як для власного користування так і для подальшої передачі її в оренду. При цьому, інвестиції в нерухомість є одночасно і найкращим способом забезпечити збереження своїх заощаджень і можливістю примножити кошти без ризику їх втрати та значних зусиль.

Ціни на нерухомість у Львові

Цінова політика ринку нерухомості у Львові знаходиться у достатньо широкому діапазоні і залежить від безлічі факторів. На вартість квартири впливає її розташування, рік самої будівлі, стан приміщення, якість ремонту та багато іншого. Якщо покупець має достатню вільного часу для пошуку і підбору відповідного варіанту, а також володіє базовими знаннями необхідними для перевірки документації, аналізу стану квартири і самостійного юридичного супроводу угоди, то завжди може купити квартиру у Львові без посередників. Якщо ж ви бажаєте полегшити процес слід вдатися до послуг агентства нерухомості.

Продаж квартир Львів. Як обрати?

Різноманіття житлових кварталів міста, їх розташування, клас і рівень комфортабельності позначається на формування цін на квартири. Для вибору кращого для себе варіанту потрібно ретельно вивчити весь представлений ринок і підібрати варіанти житла які будуть підходити як до вашого бюджету так і відповідати всім вашим потребам.
Якщо ви вирішили купувати житло в новобудові, то обов'язково самостійно оцініть якості ведення будівництва. Для цього відвідайте будівельний майданчик і особисто переконайтеся в тому, що роботи активно ведуться і скоро ви отримаєте своє житло в готовому вигляді. Якщо ви скористаєтеся послугами фахівця, швидше за все, він буде в курсі новинок і зможе швидко зорієнтувати вас в ринку новобудов розповівши про плюси і мінуси кожного з обраних вами об'єктів.
Вторинний ринок Львова користується не меншою популярністю ніж первинний. А завдяки великій кількості пропозицій обрати квартиру від господаря можна на будь-який смак і за досить різну ціну. Потрібно лише знати, що насправді ви бажаєте отримати купивши нерухомість.

На що варто звернути увагу обираючи житло

Обираючи нерухомість ми завжди намагаємося отримати кращій варіант в доступному ціновому сегменті. А для вибору дійсно хорошої квартиру потрібно звертати увагу не лише на її зовнішній вигляд, але і на такі фактори як якість сантехніки, наявність лічильників, справність системи вентиляції. Не забудьте уточнити і з якого поверху починається подача тепла в опалювальний період, так ви зможете з'ясувати наскільки тепло буде взимку у вас вдома. Не випустить з уваги і питання про керуючу будинком компанію, адже саме від цього залежить чистота під'їзду, своєчасне прибирання сміття і оперативне проведення ремонтних робіт в разі аварії комунікаційних систем.

Продаж квартир у Львові. Як вигідно продати

У Львові ринок нерухомості достатньо динамічний, а отже конкурентоспроможний. Тому виставляючи житло на продаж ми намагаємося зробити його більш привабливим за конкурентів. Але як це зробити не вкладаючи додаткові кошти?
Не поспішайте робити свіженький ремонт перед продажем. Спочатку проаналізуйте цінову політику ринку. Можливо вигідніше знизити ціну квартири на вартість ремонтних робіт та, таким чином, виділити свій об'єкт на загальному фоні пропозицій. А можливо, краще трохи збільшити вартість квартири, але зробити деякі покращення. Пам'ятайте, що більшість людей все ж такі роблять вибір спираючись на візуальну картину.
Обов'язково продемонструйте затишок оселі покупцеві. Додайте кілька вазонів з квітами, святкову скатертину та предмети декору. Дайте гостю відчути себе у теплій атмосфері. Тоді бажання придбати саме ваше житло переборить будь-які прагматичні мотиви стосовно інших об'єктів.

Економте свій час

Ніколи не пишить в оголошенні недостовірну інформацію. Занадто прикрашаючи дійсність ви ризикуєте витратити багато часу демонструючи житло тим кому воно з якихось причин не підходить. А тим часом покупець, що шукає саме вашу нерухомість може просто не вписатися у графік переглядів квартири.
Сюди ж можна віднести пораду стосовно документів для продажу житла. Їх краще не поспішаючи підготувати заздалегідь ніж збирати нашвидкуруч у переддень укладання угоди.

Незважаючи на те купуєте ви житло чи офісне приміщення у Львові, а може продаєте, ринок нерухомості у місті Левів настільки розвинений, що при правильному підході зробити будь-яку операцію з житлом чи комерційною будівлею можна настільки швидко та якісно наскільки вам це буде потрібно. До того ж, завжди можна звернутися до професіоналів які допоможуть вам і словом і ділом.