Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
Центральний
$ 62 000
($977/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонуємо Вашій увазі квартиру в одному з ТОПових ЖК, а саме "Центральний", бізнес клас, побудований з цегли. Будинок зданий в...
Синергія Сіті
$ 94 700
($1 592/м²)
код 361099 Пропонуємо Вам квартиру в ЖК "Синергія Сіті" бізнес класу Ірпінь. Поруч набережна, де можна із задоволенням та користю...
$ 83 300
($140/м²)
код 361109 ЖК Синергія Сіті в Ірпені - це місце, де ти відпочиваєш від міського шуму, та насолоджуєшся краєвидами набережної...
$ 52 000
($733/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Таунхаус в живописному місті Ірпінь можна придбати по програмі єОселя та по постановам. Прекрасний вигляд з вікна на парк...
$ 105 000
($840/м²)
Продаж дуплексу в ТОПовій локації міста Пропонується до продажу сучасний дуплекс по 125 м² кожна частина. Будинок розташований у зручній...
$ 75 000
($798/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ! Ірпінь ЖК Синергія 3 вул. Г.Сковороди, 11/3 Продам комерційне приміщення Площа 94м2 Поверх 1/10 Професійний рієлтор, дивіться всі...
$ 23 000
($1 150/м²)
Продається торговий павільйон площею 20 м² у прекрасній локації — поруч з автовокзалом, перший від зупинки, з активним пішохідним трафіком...
$ 150 000
($1 072/м²)
Котеджне містечко Ірпінь Княгині Ольги 15 Площа загальна,м² 140 Площа житлова,м² 80 Площа кухні,м² 35 Hidden House Гармонія природи Територія...
$ 115 000
($920/м²)
Продається будинок у тихому та безпечному районі Ірпеня, неподалік Києва. Тиха заселена вулиця, розташована в оточенні лісу. Площа: 125 м²...
$ 550 000
($1 429/м²)
Продається будинок 385 м2 у м.Ірпінь з ділянкою 25 соток. Також будинок може бути проданий з ділянкою 50 соток. Розташований...
$ 65 000
($1 300/м²)
Продаж фасадного комерційного приміщення, що виходить на вулицю Василя Стуса, де дуже активний пішохідний і транспортний трафік. Є санвузол. Опалення...
$ 110 000
($1 100/м²)
В продажу дуплекс в Ірпені. Побудований з керамоблоку Центральні комунікації Газ! В дуплексі третій поверх - мансарда, яка має залізобетонне...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom