Продаж однокімнатних квартир у Львові

1 - 12 з 261 варіантів

Сортування: Від нових до старих

 • Від нових до старих
 • Від старих до нових
 • Від дешевих до дорогих
 • Від дорогих до дешевих
 • Найбільша площа
 • Найменша площа
 • Найвища вартість за м²
 • Найнижча вартість за м²
 • Найбільша кількість кімнат
 • Найменша кількість кімнат

Показати ще

Ринок нерухомості Львова привабливий не лише через те, що місто зберігає культурну спадщину нації та є колискою історії нашого народу, Львів ще й адміністративний та індустріальний центр всієї західної України. Нерухомість Львова - це, до того ж, вигідне капіталовкладення з великим вибором варіантів для купівлі житла.
Частіше за все у місті Левів купують та продають однокімнатні квартири. Різноманіття варіантів дозволяє придбати однокімнатну як досить заможній людині так і пересічному громадянину.

Як вигідно купити 1 кімнатну квартиру у Львові?

На початку пошуку власної квартири, потрібно ретельно вивчити всі доступні варіанти і проаналізувати різницю і ціні та стані житла яке пропонується для придбання.
Обов'язковою умовою при виборі житла також є визначення того чи бажаєте ви купити 1-кімнатну квартиру в новобудові або на ринку вторинного житла. На сьогоднішній день вибір житла в обох випадках досить великий та купити 1 квартиру Львів пропонує у обох сигментах. Який би з них ви не обрали, 1 кімнатна квартира у Львові - це завжди хороший вибір.

Як вигідно продати квартиру?

Продаж однокімнатних квартир у Львові завдання нескладне. Достатньо підійти до нього з усією серйозністю.
Першочергово, варто підготувати житло для продажу. Так як однокімнатні, частіше за все, не можуть вихвалятися великою площею треба створити якомога більше простору прибравши всі зайві меблі та речі. До того ж, не зайвим буде і насичення кімнати світлом. Розпахніть штори, помийте вікна, додайте штучного освітлення. Простора, залита світлом оселя створить атмосферу насиченості повітрям і буде більш привабливою у очах потенційних покупців.
Для вдалого продажу зверніться до професіоналів. Гарний агент який знає свою справу подасть ваше житло так як вміють лише добрі комівояжери. До того ж, ви отримаєте підтримку і консультації під час усього процесу підготовки та оформлення документів.
Не варто забувати і про найголовнішу умову швидкого продажу житла - це об'єктивна його оцінка. Чим ближче до середньої ринкової вартості ви за свою квартиру просите тим швидше на неї знайдеться покупець.

Новобудова чи вторинне житло

Купити однокімнатну квартиру Львів пропонує як у новому будинку так і на вторинному ринку.
Однокімнатна квартира куплена в новобудові буде відрізнятися європейськими стандартами будівництва, зручним плануванням, новими і якісними комунікаціями, часто навіть готовим свіженьких ремонтом. Новозведений будинок буде оснащений сучасними ліфтами та відрізнятися якісною теплоізоляцією.

Якщо ви бажаєте придбати квартиру в новобудові, але шукаєте бюджетний варіант, то економічно вигідніше почати інвестувати в своє майбутнє житло ще на ранніх етапах будівництва. Так, можна неабияк заощадити, адже в уже готовому для життя будинку квартира буде значно дорожча.

Але, якщо у ваших планах швидке вселення в нову квартиру, то найкращим для вас варіантом залишається купівля житла у вторинці. Вибравши квартиру від господаря можна не поспішаючи поступово переробляти ремонт під свій смак і свої потреби. А ось комунікації, в більшості випадків, ви отримаєте з великим пробігом. У вторинного житла є ще одна незаперечна перевага. На відміну від нових будинків, що виростають у Львові, в основному на околицях, житло у вторинному ринку можна купити в безпосередній близькості до роботи, навчального закладу або ж у звичному для вас мікрорайоні.

Як знайти квартиру?

Для пошуку можна звернутися до агентства з нерухомості фахівці якого підберуть найбільш вигідні та доречні пропозиції наявні на ринку, а можна запастися терпінням та часом і купити квартиру у Львові без посередників.
Якщо ж ви вирішили шукати оголошення через мережу інтернет, то потрібно не забувати урізноманітнювати пошукові запити, адже продавці можуть формулювати свої оголошення будь-яким способом і чіткого алгоритму пошуку немає. Але навіть правильний пошук нерухомості від господаря не гарантує покупку квартири без посередника, адже багато продавців вдаються до послуг агентства нерухомості не тільки для економії часу, але і для юридичної безпеки угоди.
Якщо ж ви не маєте зайвого часу на самостійний пошук квартири, але бажаєте приймати активну участь у її пошуку найкращим рішенням буде підібрати потрібний варіант за допомогою спеціалізованого сайту. Вбудований фільтр відбере вам однокімнатні квартири потрібної категорії і в зручному для вас районі, налаштує розподіл за ціною і відобразить високоякісні фотографії для оцінки стану об'єкта.
Таким чином можна вибрати як елітне житло так і купити 1 кімнатну квартиру у Львові недорого. На вартість квартири впливає як її площа та розташування, так і стан ремонту та наявність додаткових зручностей. Варіюючи цими складовими можна підібрати ідеальний варіант і вдосконалити його вже після придбання. Ще більш детальну інформацію про житло можна отримати звернувшись до професіоналів які працюють з нерухомістю багато років і зарекомендували себе на ринку надійним партнером. А якщо ви бажаєте вигідно продати квартиру, то фахівці в стислий термін підберуть вам надійного покупця і нададуть допомогу в оформленні документів і організації продажу в цілому.

Покупка однокімнатної квартири у Львові

Чому варто купити однокімнатну квартиру у Львові?

Львів - це унікальне місто в Україні, яке має свої особливості:

 • багата культура і історія;
 • архітектурні шедеври міста;
 • чарівна Львівська кухня;
 • гостинність Львова.

Усе це робить Львів одним із найкомфортніших міст для проживання в Україні.

Переваги покупки однокімнатної квартири у Львові на вторинному ринку

Плюси та гарантії вторинного ринку полягають в тому, що покупка на вторинному ринку дозволяє одержати квартиру одразу і уникнути тривалих очікувань. Наші рієлтори гарантують юридичну чистоту угоди та перевірене житло.

Як здійснити успішну угоду щодо покупки житлової нерухомості у Львові?

Визначте бюджет.

По-перше, визначте свої фінансові можливості: це допоможе вам обмежити вибір і заощадити час.

Уточніть побажання.

Вкажіть важливі для вас критерії вибору житла: район, площу, стан квартири та інші.

Підписуйте угоду.

Після знаходження підходящої квартири і узгодження всіх умов, підпишіть угоду та отримайте ключі до свого нового дому.

4. Насолоджуйтеся життям у Львові.

Після угоди ви зможете насолоджуватися атмосферою міста та комфортом своєї нової квартири.

1-кімнатна квартира у Львові - це не просто житло, це крок до нових можливостей і дивовижних відкриттів у цьому чарівному місті. "Атланта" допоможе вам здійснити цей крок, зробивши шлях до вашої мрії легким та надійним.