Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ОДНОКІМНАТНИХ КВАРТИР В КИЄВІ

Від нових до старих

26 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

21 кв.м.

Поверхів:

3/9

вул. Червонопільська, Подольський, Київ

79 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

36 кв.м.

Поверхів:

2/16

вул. Сергея Данченко, Подольський, Київ

63 950 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

47 кв.м.

Поверхів:

6/25

Ясиноватский пер., Голосіївський, Київ

78 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

47 кв.м.

Поверхів:

12/25

просп. Правды, Подольський, Київ

47 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

43 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул. Маршала Малиновського, Оболонський, Київ

39 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

31 кв.м.

Поверхів:

4/4

вул. Вишнева, Соломенський, Київ

58 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

37 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул. Смолича, Голосіївський, Київ

52 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

36 кв.м.

Поверхів:

18/24

вул. Одеське шосе, Голосіївський, Київ

45 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

9/9

Оболонский просп., Оболонський, Київ

55 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

30 кв.м.

Поверхів:

6/10

ул. Метрологическая, Голосіївський, Київ

34 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

41 кв.м.

Поверхів:

21/25

вул. Лісова, Голосіївський, Київ

34 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

41 кв.м.

Поверхів:

18/25

вул. Лісова, Голосіївський, Київ

Чому продаж однокімнатних квартир у Києві настільки популярна? Грамотно відповідаємо на питання

Продаж однокімнатних квартир у Києві здійснюється постійно, причому ринок в цьому сегменті не завмирає ні на мить: попит практично дорівнює пропозиції. Ціни на нерухомість у столиці традиційно вище, ніж в інших регіонах. Тому не дивно, що багато хто, в якості першого придбання, вибирають саме 1-кімнатні.

Основні покупці – студенти і молоді сім'ї, яким на перших порах невеликої житлової площі більш ніж достатньо. Враховуючи підвищений попит в цій області ринку, забудовники пропонують безліч різноманітних варіантів на будь-який бюджет.

5 причин купити однокімнатну квартиру (Київ)

Бюджетней, ніж така житлоплощу – тільки комунальна. Але вона не є самостійною, тому враховувати її не варто. В іншому ж саме 1-кімнатні вважаються оптимальним варіантом. Незважаючи на невелику площу, переваг даної покупки все ж більше:

 • Ціни відносно невисокі. До того ж, розкид вартості вельми вражаючий. Все залежить від розташування, площі, стану об'єкта, відноситься він до вторинного або первинного ринку.
 • Комунальні послуги безпосередньо зав'язані на площу, як при обігріві і охолодженні, так і при освітленні. А якщо згадати про постійно зростаючих тарифах, то придбання невеликої житлової площі обертається суттєвою економією в перспективі.
 • Для здачі в оренду варто купити 1 квартиру: Київ вміщує безліч іногородніх, студентів і молодих сімей, які можуть дозволити собі зняти тільки такий варіант. У зв'язку з цим, попит на 1-кімнатніоб'єкти високий і з цієї точки зору.
 • не Можна пройти повз чисто побутового питання: за житлом набагато простіше доглядати, стежачи за порядком і чистотою. І математика тут максимально проста: прибратися в кухні, спальні, ванній та прихожій швидше, ніж очистити квартиру з більшою квадратурою і кількістю кімнат.
 • Далеко не завжди купується об'єкт в новобудові з голими стінами: вторинний ринок і первинний, але зі зданими в експлуатацію квартирами – значуща частина пропозицій. А здійснення ремонту або навіть мінімальна перепланування все ж по грошах безпосередньо залежать від площі.

Щодо останнього аспекту, останнім часом з'явилася тенденція перепланування старого житла в панельних будинках в квартири-студії. Це вимагає невеликого вкладення сил і часу, і результатом стає візуальне розширення простору. Деякі навіть спеціально не дивляться пропозиції в новобудовах, віддаючи перевагу більш дешеві, «убиті» квартири, в яких потім проводиться ремонт на розсуд нового власника. АН Атланта рекомендує вам купити 1-кімнатну квартиру в Києві також і в якості майбутнього вкладення. Ми перерахували причини, по яких таке житло користується попитом. Звідси логічно випливає висновок: при бажанні продати нерухомість для подальшої покупки більшої або ж при необхідності швидкого отримання коштів, продаж відбудеться швидко.

А якщо об'єкт знаходився у вашому володінні хоча б 5 років, і ви за ним стежили, то навіть зможете трохи заробити. Найбільша сума заробітку, звичайно, в тих випадках, коли квартира купувалася ще на етапі фундаменту в новобудові, і надаліперіодично проводився косметичний ремонт.

Варто купувати 1-кімнатну в новобудові Києва?

Питання про те, чи вибирати однокімнатну квартиру на первинному або вторинному ринку досить актуальне. Перше, що кидається в очі – купити 1 квартиру в Києві в будинку, який тільки будується можна за значно нижчою ціною, ніж від колишнього власника.

Також істотно різниться площа: в старому житловому фонді ви навряд чи знайдете об'єкти з квадратурою понад 40 м2, а в новобудовах є варіанти з 50 м2 і більше.

Крім цього, є й інші плюси покупки:

 • Комунікації – нові, і спроектовані за оновлених стандартів, а не тим, що були прийняті ще в СРСР. Враховуючи ж, що ті будинки були розраховані всього на пару десятиліть (планувалося потім безкоштовно їх замінити), стан усіх внутрішніх систем залишає бажати кращого.
 • Сучасна інфраструктура на прибудинковій території – це обов'язковий пункт в описі будь-якого РК. Тут знаходяться власні магазини, аптеки, кафе і ресторани. Мінімально необхідні соціальні об'єкти присутні в крокової доступності.
 • Поруч з будинком завжди доглянута територія, багато зелених насаджень, паркувальні місця розраховані на всіх мешканців. Часто також роблять гостьові парковки. Такими нюансами не можуть похвалитися хрущовки.

Пам'ятайте, що найвигідніше купити однокімнатну квартиру в Києві ще на етапі будівництва, але існують певні ризики. Особливо, якщо ви не дуже добре орієнтуєтеся в існуючих забудовників, і не знаєте, як визначити, сумлінну він.

Щоб не виникало проблем ні на етапі підбору, ні приконкретному виборі, скористайтеся послугами нашого АН Атланта – ми беремо на себе всі зобов'язання за місцезнаходженням об'єкта, який буде відповідати вашим вимогам, включаючи бюджет, розташування, площу і т. д.

Кілька порад від професіоналів про те, як вибрати 1 квартиру в Києві

Купівля нерухомості – це процес, що вимагає всебічності, уваги і часу. Звичайно, якщо ви делегуєте цю роботу АН Атланта, то істотно заощадите час. Але про основні аспекти знати все ж потрібно. На вартість безпосередньо впливає кілька факторів:

 • загальна площа житла,
 • тип планування,
 • розташування (район, наскільки близько метро),
 • вік і якість комунікацій,
 • стан об'єкта (без/з ремонтом, потрібно тільки «косметика»).

Для початку, визначтеся з найбільш критичними параметрами. Саме вони допоможуть відсіяти основну частину пропозицій. Потім можна ще звузити коло пошуків, додавши більш докладні умови. Якщо ви не поспішаєте з покупкою, то іноді варто дочекатися міжсезоння, коли ціни падають – економія часом досягає декількох тисяч. Для Києва цей період настає влітку, і взимку – з останніх чисел грудня до середини січня.

Перед безпосередньою покупкою перевірте всі документи, щоб виключити ризик шахрайства. Якщо ви не впевнені в своїх силах, і не хочете бути обдуреними, звертайтеся в АН Атланта. Ми допоможемо вам купити однокімнатну квартиру: Київ пропонує безліч варіантів, і ми обов'язково знайдемо те, що вам підійде за всіма параметрами!