Оренда офісів в Одесі

1 - 12 з 198 варіантів

Сортування: Від нових до старих

 • Від нових до старих
 • Від старих до нових
 • Від дешевих до дорогих
 • Від дорогих до дешевих
 • Найбільша площа
 • Найменша площа
 • Найвища вартість за м²
 • Найнижча вартість за м²

Показати ще

Для бізнесмена зняти офіс – це одна з найбільш тривалих і морочливих завдань. Приміщень безліч, а те, що задовольнить всі запити, знайти дуже складно. Без допомоги фахівців процес може затягнутися, а бізнес – простоювати. Агентство нерухомості «Атланта» вирішує ці завдання в короткі терміни і дає гарантії якості.

На сайті ви знайдете більш 70 офісів, розташованих на території міста. Інформація достовірна, з фотографіями і докладним описом. Звернувшись до нас, ви зможете проконсультуватися і порадитися з приводу найбільш оптимального варіанту для вашого бізнесу. Якщо вас все влаштує, то незабаром, завдяки нашим досвідченим фахівцям, ви зможете переїхати в нове приміщення. Ми також володіємо технологіями, щоб провести експертну оцінку будь-якого комерційного об'єкта.

Буває, що офіси знаходяться під заставою в банках, але можуть нелегально виставлятися для оренди третіми особами (аферистами). Якщо ви будете орендувати такий об'єкт, в будь-який момент співробітники фінансової установи вас попросять звільнити приміщення. Необхідно запитувати всі документи та довідки у господарів, грамотно складати договір, враховуючи непередбачені обставини.

Одеса – великий і постійно розвивається торговий центр, в якому попит на офісні приміщення зростає з кожним роком. Якщо ви хочете здати в оренду приміщення в історичній частині міста або в іншому районі, ми з задоволенням допоможемо в цьому заході. Організуємо рекламну кампанію, знайдемо клієнтів, надамо юридичні гарантії.

Ми займаємося не тільки комерційною нерухомістю, але і будь-якими видами житла: орендою, купівлею-продажем будинків і квартир.

Співпраця з нами ефективно і надійно.

Оренда офісів в Одесі

Малому бізнесу або великому підприємству потрібні приміщення для роботи співробітників. Важливо створити персоналу комфортні умови, щоб у кожного було достатньо місця та зручностей. Оренда офісів в Одесі передбачає на вибір площі в різних районах міста.

Комерційна нерухомість не призначена для проживання, але повинна бути обладнана комунікаціями. Для роботи важливо наявність електрики, опалення, водопостачання. Торгові компанії використовують такі площі для зберігання продукції, документів.

Оренда офісів в Одесі: варіанти

Бажаючим орендувати приміщення для співробітників доступні варіанти у бізнес-центрах, нежитлових приміщеннях, у дворах з окремим входом. Важливо, щоб на місці можна було користуватися інтернетом, додатковий плюс ー наявність охоронної, пожежної сигналізації. Зручно, коли на території поруч є місце для паркування авто.

Комфортний та просторий офіс в оренду в Одесі можна використовувати як колл-центр, для обробки запитів клієнтів, переговорів з партнерами. Багато комерційної нерухомості доступно в Приморському районі міста. Він вважається найпрестижнішим, саме тут розташовані сучасні бізнес-центри з усіма умовами для зручної роботи.

Орендувати офіс в Одесі можна за різними цінами ー вартість залежить від розташування, площі, умов на об'єкті. Пріоритетом для хорошого керівника буде комфорт співробітників. Тому важливо, щоб кожному було легко дістатися до офісу та проводити в ньому робочий день без незручностей. Оптимальна площа залежить від кількості персоналу, не завжди потрібне велике приміщення.

Як орендувати офіс в Одесі і не помилитися

Перед тим як прийняти рішення і вибрати той або інший варіант, необхідно враховувати наступні критерії:

 1. Розташування. Початковій компанії не обов'язково вибирати локацію в центрі міста, її вартість може бути високою для спочатку невеликого бюджету.
 2. Планування. Якщо співробітники будуть проводити на роботі весь день, краще віддати перевагу об'єктам з кухнею.
 3. Стан. Коли оренда офісного приміщення в Одесі потрібна терміново, варто вибрати повністю обладнаний варіант з підключеним освітленням, інтернетом, сигналізацією.
 4. Поверх. Якщо високий ー важливо наявність ліфта.
 5. Транспортна розв'язка. Навіть якщо вибирати не центральний район міста, співробітники повинні легко дістатися до місця роботи на своєму авто або маршрутці.

Необхідно враховувати загальну ціну разом із комунальними платежами, а також наявність інфраструктури поруч (аптеки, магазини, супермаркети) для комфортної роботи персоналу.

Оренда офісного приміщення в Одесі через агентство "Атланта"

На нашому сайті легко шукати комерційну нерухомість для бізнесу будь-якого напрямку в підходящому місці. Прийняти рішення та орендувати офісне приміщення в Одесі допоможе інформація в оголошенні:

 • фотографії;
 • загальна площа;
 • зручності та умови (наявність меблів, електрики, техніки, інтернету);
 • ціна;
 • локація.

На сторінці об'єкта можна скористатися окремою кнопкою, щоб запропонувати свою ціну. Вивчити офіс детальніше вдасться під час особистого показу, для цього необхідно зв'язатися з ріелтором.