Оренда: комерційна нерухомість в Одесі

1 - 12 з 462 варіантів

Сортування: Від нових до старих

 • Від нових до старих
 • Від старих до нових
 • Від дешевих до дорогих
 • Від дорогих до дешевих
 • Найбільша площа
 • Найменша площа
 • Найвища вартість за м²
 • Найнижча вартість за м²

Показати ще

В Одесі існує велика кількість фірм, підприємств, СПД, які не можуть собі дозволити купити комерційну нерухомість для своєї діяльності. Тому, оренда офісів, кабінетів, виробничих приміщень – невід'ємна частина бізнесу в місті. Наше Агентство нерухомості Атланта надасть якісні послуги для того, щоб ви могли в короткі строки зняти в оренду комерційну нерухомість в Одесі:

 • запропонуємо достовірну інформацію про об'єкти
 • знайдемо найкращий варіант для вашого бізнесу
 • проведемо експертну оцінку приміщення або ділянки
 • забезпечимо професійне супроводження угоди

Звертайтеся до нас, і ми будемо плідно взаємодіяти. Пошук об'єктів комерційної нерухомості вимагає певних зусиль. Бажано, щоб об'єкти знаходилися в хорошому районі, мали зручну транспортну розв'язку, можливість доступу в інтернет, дозвіл для тієї чи іншої діяльності. «Атланта» створить комфортні умови для того, щоб весь процес, пов'язаний з орендою комерційної нерухомості не обтяжував вас і не віднімав ваш дорогоцінний час.

Вже 12 років компанія «Атланта» успішно співпрацює зі своїми клієнтами з питань нерухомості: оренді і продаж квартир, будинків, ділянок, дач та комерційної нерухомості в Одесі та Одеській області. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наші контакти ви знайдете тут: https://www.atlanta.ua/odessa/filials

Комерційна нерухомість в Одесі

Комерційна нерухомість потрібна не для життя, а для ведення бізнесу та отримання прибутку. Це офіси, магазини, склади для розміщення товарів, техніки, для надання послуг. Тих, хто цікавить оренда комерційної нерухомості, Одеса влаштовує як розвинене туристичне мегаполіс.

Придбати приміщення для власного бізнесу прагнуть як початківці, так і існуючі підприємці, які розширюють діяльність. Найбільш вигідні об'єкти знаходяться в курортній частині міста ближче до моря і в центрі, але є багато пропозицій і в віддалених районах.

Оренда комерційної нерухомості в Одесі: які є пропозиції

Нежитлова площа - це:

 1. Склади;
 2. Асфальтовані ділянки під будівництво або облаштування стоянки, літньої площадки;
 3. Магазини, торгово-виробничі приміщення;
 4. Офіси;
 5. Бокси для ремонту та обслуговування авто;
 6. Фасадні приміщення.

Об'єкти відрізняються за призначенням - універсальні, під будь-який бізнес, або для конкретного виду діяльності. Ціна залежить від загальних характеристик, а саме площі, наявності комунікацій, облаштованої охороняємої території та так далі. На вартість впливає також місце, де знаходиться об'єкт.

Якщо цікавить оренда комерційних приміщень, Одеса пропонує багато варіантів. Вибір залежить від напрямку бізнесу - цим критерієм керуються, коли потрібно визначитися з районом, площею. Поруч з морем найбільш популярні ресторани, магазини, готелі та інші об'єкти, розраховані на туристів.

Зняти комерційну нерухомість в Одесі: яку вибрати

Переглядаючи доступний асортимент варіантів, спочатку потрібно визначитися, для чого потрібно приміщення. Для торгівлі не обов'язково обирати райони в центрі міста або ближче до моря - достатньо відкрити офіс поруч з добре заселеним ЖК. Важливо і конкуренція, адже краще вести бізнес там, де немає інших компаній, які працюють в такій же сфері.

Визначившись з функціями об'єкта, потрібно підібрати підходяще місце за цільовою аудиторією, щоб мати багато покупців. У центрі і поруч з морем багато туристів, молоді, в віддалених районах - сімей містян з дітьми. Тим, хто хоче зняти комерційну нерухомість, Одеса пропонує варіанти з різними критеріями:

 • Площа - одному потрібен просторий склад для зберігання товарів, іншому достатньо невеликого підвального приміщення під кав'ярню або магазин;
 • Зручності - наприклад, для магазину під торгівлю бажано наявність кондиціонера, ролетів на вікнах, підведених комунікацій (електрика, вода, каналізація, інтернет);
 • Стан - власники пропонують на вибір нежитлові приміщення під ремонт або після реконструкції.

У центрі міста популярна продаж невеликих приміщень і офісних центрів, перероблених з квартир на першому поверсі.

Зняти комерційну нерухомість в Одесі через агентство "Атланта"

На сайті легко підібрати об'єкт, підходящий для конкретного виду діяльності, і залишити заявку на огляд. Зняти комерційну нерухомість в Одесі за допомогою наших ріелторів зручно, адже ми підбираємо підходящі варіанти за будь-яку ціну. На сайті можна запропонувати свою ціну, подивитись фото, план, побачити інші пропозиції в цьому ж районі.