$ 325 000
($929/м²)
Площа загальна:
Пропонується до продажу діючий офіс у районі парку Перемоги. Готовий офіс для Вашого бізнесу: 12 окремих кабінетів, кухня, комунікації та...
$ 190 000
($1 173/м²)
Площа корисна:
Представляємо вашій увазі унікальну пропозицію на ринку нерухомості – комерційна нерухомість у центрі Одеси, що на вулиці Ніжинська (Франця Мерінга)...
$ 76 000
($1 708/м²)
Пропонується до продажу приміщення у самому центрі міста, історичної частини, на вулиці Пушкінській. Приміщення площею 44,5 м2 знаходиться на першому...
$ 55 000
($550/м²)
Великий Офіс у районі вул. Балківській із ремонтом. Добре здається в оренду. Ідеально ділиться на 2 офіси. ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА 200...
($640/м²)
Терміново продається офіс вул. Канатна - кут Грецької Цокольне приміщення Зроблений якісний ремонт Має сім кімнат. Електричне опалення Місце під...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom