Продаж нерухомості в Березівському районі

Кімнати

1
2
3
4+
комуни

Програма

єОселя 3%
єОселя 7%
ДМЖ
єВідновлення

Ціна

$
$

Загальна площа

Продаж будинків в Березівському районі

Березівський район розташований у східній частині Одеської області на Причорноморській низовині. Це один з найстаріших районів регіону площею 163,7 гектара. Серед тих, хто шукає житло, більшість прагне купити будинок в Березівці Одеської області, це адміністративний центр.

Район межує з Ніколаївським, Ширяївським, Іванівським та Комінтерновським. Відстань до Одеси складає 75 км, дістатися можна як на своєму авто, так і автобусом. У східній частині регіону проходить кордон з Ніколаївською областю, там же знаходиться Тилігульський лиман.

Купити будинок в Березівському районі: особливості регіону

Це місце відрізняється вдалим розташуванням ー на рівнині, слабо нахиленим у бік півдня. Тут м'який, помірно континентальний клімат, немає міської суєти і звичного шуму мегаполіса. Купити будинок в Березівському районі пропонується в таких населених пунктах:

  1. Коблеве.
  2. Іванівка.
  3. Рибаківка.
  4. Мариново.
  5. Раухівка.

На ринку великим попитом користується житло в Коблеве — це популярний курорт на узбережжі Чорного моря. Нерухомість в цьому місці вигідно купувати не лише для постійного проживання і відпочинку, але також комерції. Придбати житло тут вигідно, адже літом його можна здавати відпочиваючим за хорошу ціну.

Іванівка ー поселок міського типу, розташований на річці Великий Куяльник, це також популярне місце для відпочинку. Бажаючих купити будинок Березівський район зацікавить і варіантами в Рибаківці, Мариново, Раухівці. Пропозиції тут обходяться дешевше, ніж в Коблеве та інших населених пунктах ближче до Одеси.

Купити будинок в Березівському районі: який обрати

Перед тим як прийняти рішення про покупку, необхідно врахувати такі критерії:

  • локація — якщо хочеться здавати будинок в оренду для пасивного доходу або мати нерухомість для відпочинку, варто віддати перевагу пропозиціям в Коблеве;
  • кількість кімнат — залежить від того, скільки людей будуть постійно жити на об'єкті;
  • планування ділянки — передбачається не лише розташування основної будівлі, але також гаража, зони для відпочинку, господарських будівель;
  • стан — бажаючим купити дачу Березівський район пропонує варіанти після ремонту або під оздоблення; мають значення також умови навколишньої території ー вона може бути благоустроєною чи ні;
  • призначення — серед пропозицій є як житлова, так і комерційна нерухомість, наприклад, під кафе, готель.

У каталозі продаються як одноповерхові будівлі, так і будинки на 2 або 3 поверхи. Інфраструктура району продумана для комфортного життя ー є школи та дитячі садки, магазини, автостанція, залізничний вокзал, Центральна районна лікарня.

Купити будинок в Березівському районі через агентство «Атланта»

На нашому сайті зручно шукати відповідні пропозиції за фото, локацією, іншими характеристиками. Продаж будинків в Березівському районі Одеської області ー це можливість запропонувати свою ціну в каталозі або скористатися іпотечним калькулятором для розрахунку.

Ми надаємо нашим клієнтам знижки на послуги юридичної, ремонтної та інших компаній. Гарантуємо повну чистоту і прозорість угоди, а також показ у будь-який час, щоб краще вивчити об'єкт.