$ 72 000
($1 298/м²)
Площа загальна:
Площа корисна:
Пропонується до продажу комерційне приміщення в престижному Приморському районі Одеси, на вулиці Армійській в ЖК Армійський. Подібних пропозицій у цьому...
$ 300 000
($941/м²)
Продаж офісу в Бізнес Центрі. Приморський район, вул. Армійська. Офіс розташований на 3-му поверсі. Загальна площа – 318,9 кв.м. 12...
$ 107 000
($1 197/м²)
Продаж офісу в Приморському районі. ЖК АРМІЙСЬКИЙ, вул. Армійська. Другий поверх. Нежитловий фонд. Загальна площа об'єкта 89,4 кв.м. Офіс поділено...
$ 177 000
($528/м²)
Пропонується до продажу офіс у сучасному офісному центрі на 5-му поверсі. Об'єкт добре підійде для розміщення свого бізнесу або як...
$ 350 000
($751/м²)
Продаж прибуткової нерухомості в Приморському районі, вул. Говорова м. Приватним інвесторам пропонується стати власником приміщення вільного призначення та отримувати прибуток...
$ 1 800 000
($1 500/м²)
У продажі самостійна будівля будь-якого цільового призначення на вулиці Армійській. Ремонт виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Будівля...
$ 20 000
($1 250/м²)
Машиномісце в підземному паркінгу ЖК Армійський. Сучасний ЖК поруч із Парком перемоги. У будинку є генератор. закрита територія, охорона. Паркінг...
$ 60 000
($138/м²)
Продається бізнес фітнес клуб який активно працює В Приморському районі біля Парку Перемоги м.Одеса Площа 436 м кв Велика кількість...
$ 150 000
($1 631/м²)
Приміщення розташоване у сучасному ЖК «Армійський», фасадний вхід з боку Маршала Говорова та Армійської вулиць. Загальна площа: 92м2, територія, що...
$ 110 000
($1 223/м²)
Пропонується до продажу офісне приміщення з ремонтом в ЖК "Армійський". Зручне розташування, заїзд з Говорова і з Армійської. Приміщення поділене...
$ 85 000
($1 215/м²)
2 кімнатний офіс в окремому гарному будинку на Армійській. У нього є два входи з мармуровими сходами, відгороджене від інших...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom