Ціна $
Загальна площа
$ 650 000
($2 032/м²)
Площа загальна:
Пропонується до продажу готовий готель у апарт-комплексі "Калипсо". Розташований житловий комплекс на 13 станції Великого Фонтана, на вулиці Фонтанська дорога...
$ 140 000
($1 857/м²)
На продаж комерційне приміщення в новому житловому комплексі бізнес-класу на 16 ст. Б.Фонтану, ЖК Аквамарин. Саме фасадне приміщення в комплексі...
$ 102 500
($1 851/м²)
Продається комерційне приміщення в новому житловому комплексі бізнес-класу на 16 ст. Б.Фонтану, ЖК Аквамарин. Це саме фасадне приміщення в комплексі...
$ 83 000
($654/м²)
6 Фонтана, ЖК Исток, новій дом, помещение подойдет для занятий спортом, взрослым и детям, и др. несколько раздевалок, санузел, вентиляция...
$ 216 000
($1 394/м²)
Продаю приміщення 155 м, орендарі на два роки, рентабельність 7% річних в валюті. Стабільний дохід, оплата в гривні на розрахунковий...
$ 159 500
($902/м²)
В новом жилом комплексе Аквамарин на 16-й станции Большого Фонтана, предлагается коммерческое помещение площадью 177 м² с высокими потолками —...
($807/м²)
Фасадне комерційне приміщення! Під будь-який вид діяльності! Розташоване в ЖК Аквамарин на 16 ст.Б. Фонтану! Знаходиться на першому поверсі, від...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom