$ 10 000
($239/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу будинок-дача літнього типу в Алтестові, з лівого боку за ціною кімнати в комуні. Будиночок чекає на господарську...
$ 58 000
($387/м²)
Алтестовоге/ Ліва сторона. Двоповерхова затишна дача 150 метрів чекає свою велику родину! Дивовижне місце для відпочинку з видом на...
$ 16 500
($110/м²)
Настала весна! Хочеться відпочити від міського галасу? Пропонується до продажу міцна дача 150 кв.м. на земельній ділянці 10 соток за...
$ 10 500
($323/м²)
Пропонується до продажу невелика дача з правого боку Алтестово! Дві кімнати ікухня за ціною невеликої кімнатки в комуні Є наливна...
$ 8 000
($100/м²)
Пропонується до продажу дача зимового типу в селі Алтестево, СТ "Мала Чайка". Загальна площа – 80.2 м2. Будинок збудований з...
$ 27 000
($193/м²)
Пропонується до продажу добротний будинок 140 кв.м. в с.Алтестове за ціною однокімнатної квартири в місті. Велика світла вітальня, 2 спальні...
$ 100 000
($579/м²)
Пропонується простора та доглянута дача загальною площею 173 м² — чудовий варіант для комфортного відпочинку або постійного проживання всією родиною...
$ 32 000
($388/м²)
Набрид міський галас? Час подумати про заміський відпочинок і купити дачу в Алтестове! 82,5 кв.м за ціною однушки в галасливому...
$ 20 000
($295/м²)
продажу двоповерховий будинок у садовому кооперативі Алтестово, Київською трасою. Багато сусідів проживають цілий рік. Тихо, затишне місце для відпочинку. На...
($450/м²)
Будинок на Хаджибеївському лимані, с. Алтестове. Втомилися від міської метушні? Тоді ця пропозиція для Вас. Дана пропозиція ідеально підходить для...
$ 240 000
($1 334/м²)
Продається чудова шале площею 180 квадратних метрів, розташована всього за 25 кілометрів від прекрасного міста Одеса. Це унікальне місце має...
$ 150 000
($1 072/м²)
Новий будинок у найближчому передмісті у с. Алтестове. Побудований з черепашника, утеплений, ролети на вікнах. Кухня-вітальня 77 метрів, 3 спальні...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom