$ 116 000
($914/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Дуплекс 127 кв. м. в ЖМ Совіньйон. Стан від будівельників. Зручне, продумане планування. На першому поверсі велика кухня-студія з виходом...
$ 49 000
($409/м²)
Пропонується до продажу просторий будинок у центрі села Латівка. Велика земельна ділянка 14 соток з фруктовими деревами та добірних сортів...
$ 20 000
($286/м²)
Ліквідна ціна! Будинок у ближньому передмісті за 30 км від селища Котовського. Асфальтований під'їзд, у будинок заведено світло, вода та...
$ 10 000
($186/м²)
Будинок під ремонт на 12.3 сотках землі за 15 хвилин їзди від селища Котовського. До будинку веде нова асфальтована дорога...
$ 40 000
($378/м²)
Будинок нової будівлі з усіма комунікаціями у Візирці. Розташований у центрі села. Побудований на гарному фундаменті. Ділянка велика (37 соток)...
$ 35 000
($649/м²)
Цікава пропозиція! Затишний капітальний будинок загальною площею 54 кв.м, збудований з натурального черепашника. У будинку три просторі кімнати, підведений газ...
$ 16 000
($326/м²)
Продаж будинку біля лиману та моря у селі Коблеве. Земельна ділянка 22 сотки. Будинок газифікований, є господарські споруди. При продажу...
$ 120 000
($737/м²)
Пропонується до продажу унікальний обʼєкт в Фонтанці. Два будинки на земельній ділянці площею 16 сотих . Земельна ділянка розташована на...
$ 455 000
($1 555/м²)
Поспішайте придбати гідний будинок майже 300 кв. на Ділянці 7,5 соток у престижному комплексі Совіньйон-3! У будинку вдало розташували, ...
$ 845 000
($805/м²)
Продається діюча база відпочинку “Садиба Уют” у смт Курортне Унікальна пропозиція для інвесторів та підприємців туристичної сфери! Опис об'єкту: Загальна...