$ 360 000
($682/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу 2 поверховий будинок на Таїрово. Будинок капітального будівництва. Правильна форма ділянки. Правильне симетричне планування всіх поверхів. Грамотне...
$ 115 752
($1 124/м²)
Пропонуємо до продажу таунхаус у м. Одеса, на ділянці 1,5 сотки, площею 103 метри. Житловий парк «Cuvée Village» знаходиться в...
$ 100 649
($978/м²)
$ 120 000
($1 200/м²)
Продам будинок в с. Олександрівка. Будинок площею 100 кв. У будинку три кімнати, санвузол, простора кухня з каміном. Є гараж...
$ 180 000
($1 396/м²)
Пропонується до продажу будинок у відмінному місці у Лісках. Будинок з готовим фасадом, великою ділянкою із соснами, автонавісом на дві...
$ 105 000
($1 167/м²)
Продається новий будинок - будинок в Чорноморці-2. Площа 90 кв.м., 2 спальні, кухня - вітальня, 2 санвузли. Виконано сучасний ремонт...
$ 70 000
($628/м²)
Будинок у Санжейці біля моря.Продам будинок в 600м від моря з меблями та технікою. На першому поверсі дві спальні, кухня-їдальня...
$ 16 000
($167/м²)
Прекрасний будинок-дача в Христинівці, в мальовничому масиві Христинівський, є ідеальним місцем для постійного проживання або відпочинку на природі. Цей затишний...
$ 139 523
($1 173/м²)
Мрієте про власний будинок поряд із містом? Cuvée Village пропонує сучасні таунхауси всього за 500 метрів від Одеси. Це закритий...
$ 143 079
($1 203/м²)
Cuvée Village – новий формат заміського життя поблизу Одеси. Комплекс розташований у тихому приватному секторі із зручним виїздом до міста...
$ 20 000
($564/м²)
У продажу будинок 35,5 м у селі Богатирівка (колишнє Барабой-2) .Будиночок капітальний, одна кімната 13,8м, велика кухня 16.9м з піччю...
$ 115 601
($1 123/м²)
Вибирайте комфорт та безпеку у Cuvée Village. Це сучасний комплекс таунхаусів поряд із Одесою. На території - басейн, дитячий майданчик...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom