$ 160 000
($386/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продам новий будинок у Фонтанці! Будинок повністю готовий для проживання, в кімнатах зроблений капітальний ремонт, санвузол поєднаний та облицьований кахельною...
$ 170 000
($509/м²)
Будинок загальної площі – 150 м2. Розташований у курортному селі Фонтанка. У будинку: вісім окремих кімнат, дві великі вітальні, що...
$ 450 000
($954/м²)
Сучасний будинок з прямим видом на море в закритому кооперативі, що охороняється "Сосновий берег" Загальна площа 472 кв. Стан під...
$ 80 000
($364/м²)
Продається унікальний дуплекс у Фонтанці. Будинок потребує косметичного ремонту, що дає вам можливість реалізувати свої дизайнерські ідеї та створити власний...
$ 400 000
($1 561/м²)
Продам будинок у Фонтанці, 2 Будинок дворівневий, в англійському стилі, з черепашника Побудований за авторським проектом, зроблено дороге якісне оздоблення...
$ 85 000
($709/м²)
Продам коробку будинку у Фонтанці/Ліски, біля ТРЦ Рів'єра Документи на дозвіл будівництва отримано! Ділянка 4 сотки, не кутовий! Сусіди будуються...
Пропонується до продажу ділянку із незавершеною будовою на морській стороні. Будинок одноповерховий, загальною площею 120 кв.м, збудований з черепашника. Комунікації...
$ 50 000
($500/м²)
Продам коробку будинку у Фонтанці 3. Будівля з мушляка, є перекриття. Розміри будинку: 10,5 / 10,5 Інфраструктура: школа, поліклініка, магазини...
$ 200 000
($569/м²)
Будинок у селі Фонтанка, загальної площі – 352 м2. У будинку: чотири роздільні кімнати, кухня-їдальня - 25 м2, два санвузли...
$ 250 000
Пропонується до продажу ділянка з шикарним видом на море. Ділянка рівна, правильної форми, з старим будиночком. Розташований біля моря. Фасадні...
($243/м²)
Продається приватизована земельна ділянка 10 соток з коробкою будинку, розміром 11Х11. Загальна площа 330 квадратів без урахування мансардного поверху. У...
$ 370 000
($1 234/м²)
Двоповерховий будинок у Фонтанці-2. Продумане планування, якісний ремонт. На першому поверсі кухня з виходом на терасу, простора зала з каміном...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom