$ 270 000
($540/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу триповерховий будинок (один поверх цокольний та два житлові). Будинок знаходиться у с. Фонтанка, Одеська область поряд з...
$ 85 000
($425/м²)
Продам будинок у ФОНТАНКУ 1.Морська сторона.У будинку 5 кімнат, внутрішні сходи на другий поверх, кухня, дві вітальні (будинок має два...
$ 150 000
($1 430/м²)
Пропонується до продажу будинок у ФОНТАНКУ 1. Будинок нової будівлі розташований на морській стороні. У будинку 3 кімнати, два санвузли...
$ 70 000
($117/м²)
Пропонується до продажу будинок у ФОНТАНКУ 1. Будинок нової будівлі розташований на морській стороні. У будинку кімнати з кожної кімнати...
$ 50 000
($278/м²)
Незавершена будова у с.Фонтан а. Будинок загальною площею 180 м2 розташований на ділянці 5,2 сотки. Підведено необхідні комунікації-світло та водопровід...
$ 39 500
($404/м²)
Продається дача с. Фонтанка-3. (біля моря) Будинок літній, двосторонній: 4 кімнати з одного боку, 4 з іншого боку. Комунікації не...
$ 280 000
Пропонується до продажу капітальний будинок у Фонтанці. Розвинений район приватного сектору з усім необхідним поряд. асфальтовані дороги, доглянуті вулиці, крокова...
$ 265 000
($1 060/м²)
Неперевершений дуплекс у закритому котеджному містечку "Сосновий берег" на березі Чорного моря. Котеджне містечко має власну невелику інфраструктуру, парк, зони...
$ 165 000
($1 684/м²)
Продам сучасний одноповерховий будинок у Фонтанці-1. Загальна площа 98 кв.м. + простора тераса 40 кв.м, ділянка 10 соток. Будинок новий...
$ 125 000
($869/м²)
Продам будинок в Першій Фонтанці на 10 сотках землі. Ділянка рівна, правильної форми. По периметру огорожений кам'яним парканом. Одно-поверховий будинок...
$ 180 000
($900/м²)
Продається двоповерховий будинок в Фонтанці 1, загальною площею 200 кв.м. + 100 кв.м. цокольне приміщення. Ділянка 10 соток. Будинок від...
$ 120 000
($1 044/м²)
На продаж приватний будинок в Фонтанці. Площа будинку - 115 кв.м. Два поверхи. 4 спальні. Ділянка 10 соток правильної форми...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom