$ 27 000
($225/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Представляємо вашій увазі капітальний будинок в Буяліці. Цей чудовий капітальний будинок з ракушняка, площею 120 кв.м, розташований на 7 сотках...
$ 11 800
($210/м²)
Добротно збудований будинок у селі Буялик. У будинку є кухня, чотири кімнати. У будинку є вода, каналізація та газ. Індивідуальне...
$ 25 500
($355/м²)
Ваш будинок звучить як чудове місце для комфортного проживання. Цей теплий будинок знаходиться всього в 70 км від міста Одеси...
$ 18 000
($212/м²)
Пропонується капітальний будинок у селі Буялик, Іванівського району. Чистий житловий стан. Є потрібні комунікації. У будинку чотири кімнати, кухня, ванна...
$ 35 000
($175/м²)
Капітальний будинок у Петрівці (Буялик), розташований на ділянці 9 соток. Будинок двоповерховий, має 5 просторих кімнат, простору кухню, всі умови...
$ 13 500
($193/м²)
Капітальний будинок у с. Буялик лише 30 хвилин від Одеси. Пропонується добротний будинок у житловому стані – можна заїхати та...
$ 15 000
($154/м²)
Капітальний будинок, який чекає на свого нового господаря в Березівському районі Одеської області! Цей унікальний об'єкт нерухомості розташований на 25...
$ 7 000
($110/м²)
Представляємо вашій увазі капітальний будинок, розташований в затишному кооперативі СК ВЕСНА, в самому серці Павлинки, Іванівського району, Одеської області. Цей...
$ 16 000
($232/м²)
Пропонується будинок з газовим опаленням у Буялику, Іванівського району. Чистий житловий стан. Будинок загальною площею 69 м2, три кімнати, кухня...
$ 10 000
($112/м²)
Представляємо вашій увазі чудову пропозицію - капітальний будинок в мальовничому місці, що розташований в Петровці. Основною перевагою цього об'єкта є...
$ 12 000
($280/м²)
Пропонується будинок у мальовничому місці Петрівка (Іванівський), що в Одеській області. Житловий чистий стан. Комунікації у будинку: газ, світло, вода...
$ 21 000
($300/м²)
Будинок, де хочеться лишитися! Знаходиться в селі Петрівка-Буялик, зручне сполучення можна доїхати електричкою. Теплий та міцний будинок площею 70 кв.м...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom