$ 450 000
($3 000/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Будинок у найелітнішому місці Совіньйона - кооперативі Схід. Закрита територія з власним пляжем. Будинок 2 поверхи, 150 кв. м. На...
$ 1 500 000
($2 308/м²)
Високотехнологічний будинок в ЖМ "Совіньон" (Марін Віллас) для сім'ї з дітьми. Побудований з теплого каменю черепашника за оригінальним дизайнерським проектом...
$ 110 000
($734/м²)
Найкраща пропозиція на ринку! Продається двоповерховий будинок в екологічно чистому, тихому районі, за 5 хв їзди від міста. Район Золоті...
$ 120 000
($577/м²)
Якщо ви втомилися від міської метушні та шуму, то наша пропозиція для ВАС! Пропонується до продажу приватний будинок на Золотій...
$ 220 000
($1 100/м²)
Затишний будинок на закритій території, що охороняється в Совіньйоні ідеально підходить для комфортного життя. Стан від будівельників. Висока якість будівництва...
$ 135 000
($1 039/м²)
Прекрасний таунхаус чекає на свого нового власника в районі Червоного Хутора! Цей унікальний об'єкт нерухомості є ідеальним поєднанням стилю, комфорту...
$ 105 000
($938/м²)
Пропонується до продажу будинок в ЖМ Червоний Хутір. Загальна площа 112 кв. У будинку розташовані: кухня, вітальня, 3 спальні та...
$ 550 000
($1 834/м²)
Пропонується до продажу новий сучасний будинок по вул. Помаранчева ЖМ Дружний Червоний хутір! Загальна площа 300м2, розташована на ділянці 10...
$ 49 000
($754/м²)
Пропонується до продажу коробка одноповерхового будинку площею 65 м. кв. Будинок розташований на ділянці 2 сотки - компактний, але функціональний...
$ 177 000
($687/м²)
Будинок біля моря, всього 200 метрів – і ви вже на узбережжі. Продаю ділянку 11 соток з будинком, який можна...
$ 150 000
($790/м²)
Як тобі пощастило! Тепер можна завести собаку, діти і батьки будуть цілий день на свіжому повітрі. При цьому в ходовій...
$ 71 000
($651/м²)
Продам половину нового 2-поверхового будинку-дуплексу в приватному секторі Київського району. Весь пакет документів. Площа будинку-109.2 м². Земельна ділянка площею 1.4...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom