$ 177 000
($687/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Будинок біля моря, всього 200 метрів – і ви вже на узбережжі. Продаю ділянку 11 соток з будинком, який можна...
$ 39 000
($952/м²)
Рекомендуємо до покупки цей затишний будинок в Олександрівці! Будинок розташований на ділянці 6 соток. Повний пакет документів на будинок та...
$ 130 000
($604/м²)
У продажу будинок у передмісті Одеси та Чорноморська, в селі Малодолинське. Загальна площа будинку — 215,5 м², розташований на ділянці...
$ 155 000
($517/м²)
Продається добротний капітальний будинок із черепашника з ділянкою 12 соток на вул. Абрикосової / Молодіжне. Зручний проект, 2 поверхи та...
$ 140 000
($934/м²)
Продаж 2-поверхового дуплексу в елітному СК «Дайберг». Площа будинку – 150 м², ділянка 3,5 сотки. Будинок від забудовника, введений в...
$ 300 000
($1 436/м²)
Продаж будинку в Грібовці, 2 лінія від моря. Побудований з екологічно чистого матеріалу, з ремонтом і меблями. Будинок з власним...
$ 95 000
($679/м²)
Продається новий сучасний будинок , з продуманим та функціональним плануванням. За проектом: 1 поверх - кухня-вітальня, сан. вузол, можна за...
$ 97 000
($647/м²)
Хочете жити в сучасному і стильному будинку, який був побудований спеціально для вашої сім'ї? Тоді цей новий капітальний будинок у...
$ 150 000
($790/м²)
Як тобі пощастило! Тепер можна завести собаку, діти і батьки будуть цілий день на свіжому повітрі. При цьому в ходовій...
($1 383/м²)
Новий сучасний будинок у передмісті Чорноморська - 3 спальні, одна з яких може бути кабінетом - кухня-вітальня з виходом на...
$ 135 000
($1 039/м²)
Прекрасний таунхаус чекає на свого нового власника в районі Червоного Хутора! Цей унікальний об'єкт нерухомості є ідеальним поєднанням стилю, комфорту...
$ 550 000
($1 834/м²)
Пропонується до продажу новий сучасний будинок по вул. Помаранчева ЖМ Дружний Червоний хутір! Загальна площа 300м2, розташована на ділянці 10...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom