$ 120 000
($577/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Якщо ви втомилися від міської метушні та шуму, то наша пропозиція для ВАС! Пропонується до продажу приватний будинок на Золотій...
$ 110 000
($734/м²)
Найкраща пропозиція на ринку! Продається двоповерховий будинок в екологічно чистому, тихому районі, за 5 хв їзди від міста. Район Золоті...
$ 28 000
($234/м²)
Продам будинок-дачу біля лиману в курортному районі Кароліно Бугаз. Будинок будувався для себе, якісно. Заведено світло і вода Загальна площа...
$ 250 000
($1 516/м²)
Пропонується до продажу одноповерховий будинок в закритому кооперативі, що охороняється - Дайберг. Загальна площа будинку 165 кв. + 55 кв...
$ 882 380
($3 005/м²)
Продам будинок в найбільшому узбережному комплексі ЖМ Совіньйон, кооператив "Восход". Загальна площа 367 кв. м. Будинок побудований з ракушняка, монолітні...
$ 450 000
($3 000/м²)
Будинок у найелітнішому місці Совіньйона - кооперативі Схід. Закрита територія з власним пляжем. Будинок 2 поверхи, 150 кв. м. На...
$ 170 000
($1 043/м²)
Продам новий 2-х поверховий будинок у Чорноморці 2. Відмінне місцерозташування, поруч з транспортом, 5 хвилин на автомобілі до "Метро", "Епіцентру"...
$ 15 000
Ділянка 11 соток у селищі Нова Долина. Правильної форми, рівний. Світло, вода заведена на ділянку, лицьові рахунки є, газ по...
$ 18 000
($456/м²)
Міцний, житловий будинок у центрі села Петродолинське. Дві окремі спальні, одна прохідна, кухня, ванна кімната, де є місце для санвузла...
$ 160 000
($1 604/м²)
Двоповерховий будинок-дача з терасою на березі Чорного моря в Грибовці! Жити, як на курорті - це реально! Пропонується до продажу...
$ 35 000
($584/м²)
Продається дача в районі села Кароліно-Бугаз, залізнична станція Студентська море та пляж близько. Побудований новий будинок два поверхи, все зроблено...
$ 49 000
($754/м²)
Пропонується до продажу коробка одноповерхового будинку площею 65 м. кв. Будинок розташований на ділянці 2 сотки - компактний, але функціональний...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom