$ 16 500
($193/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Велика земельна ділянка 40 сотень, з Держактом і житловим будинком на березі лиману. Унікальна пропозиція за невеликі гроші, можна обладнати...
$ 6 500
($109/м²)
Пропонуємо до вашої уваги будинок з білої цегли на ділянці 6 соток в Одеській області, в селищі Єгорівка. Цей будинок...
$ 28 000
($280/м²)
Пропонується затишна двоповерхова дача зі зрубу, загальною площею 100 кв.м. У будинку: -три кімнати -кухня -санвузол - світлі просторі приміщення...
$ 25 000
($228/м²)
Пропонується до продажу будинок-дача в Отрадовому-2. Будинок площею 110 м2, 2 поверхи та цокольне приміщення з гаражем. На 1 поверсі...
$ 14 000
($94/м²)
Будинок у передмісті Одеси, в селі Єгорівка, розташований у мальовничому та екологічно чистому місці з чудовим краєвидом на ліс. Цей...
$ 15 000
($150/м²)
Пропонується затишний трирівневий будинок-дача в селі Отрадове з красивим панорамним видом на лиман. Будинок розташований на терасованій ділянці, завдяки чому...
$ 26 000
($260/м²)
Будинок, придатний для цілого року проживання 2 поверхи, 100 м, 3 спальні, велика кухня, спільний санвузол, опалення піч-котел, опалює весь...
$ 23 000
($394/м²)
Пропонується до продажу будинок за 45 хв від центра Одеси Три кімнати, санвузол, кухня . Будинок побудований з черепашнику, утеплений...
$ 5 500
($123/м²)
Дача у с. Отрадове (Київська траса), лише 25 км від міста. Зручний заїзд через лиман мальовничою дорогою, яка ділить його...
$ 30 000
($300/м²)
Весна! Придбайте затишний будинок для відпочинку або ж постійного проживання. Пропонується до продажу добротний будинок 90-х р. побудови в затишному...
$ 10 000
($91/м²)
Унікальна можливість придбати ділянку з будинком може від будівельників! Цей привабливий об'єкт нерухомості є ідеальним місцем для тих, хто мріє...
$ 16 000
($167/м²)
Прекрасний будинок-дача в Христинівці, в мальовничому масиві Христинівський, є ідеальним місцем для постійного проживання або відпочинку на природі. Цей затишний...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom