$ 84 000
($481/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Пропонується до купівлі 2-х поверховий будинок в с. Концово Ужгородського району загальною площею 175 кв.м. із прибудовою (літня кухня). Цокольний...
$ 86 000
($700/м²)
Продається будинок в селі Концово, біля елітного котеджного мітсечка “SOHO”. До центру Ужгорода 10 хвилин на авто. Загальна площа будинку...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2