$ 854 000
($3 500/м²)
Площадь общая:
#RR6947 Унікальний комерційний простір у серці Шевченківського району ідеальна інвестиція для бізнесу! Характеристики приміщення: Адреса: розі вул. Бульварно-Кудрявська та вул...
$ 42 000
($1 355/м²)
Продається окреме комерційне приміщення площею 31 м², ідеально підходить для магазину, шоуруму, салону послуг або міні складу. Приміщення має окремий...
$ 280 000
($1 867/м²)
#8863 Продажа офисного помещения в историческом центре Киева по улице Тургеневская, 28А-30А Особенности помещения: спец. проект 2005 года, помещение расположено...
$ 560 000
($1 331/м²)
Продаж окремої 3-поверхової будівлі у Шевченківському районі Києва Адреса: вул. Олени Теліги, 5Б (м. Сирець / м. Дорогожичі — 7...
$ 482 130
($3 012/м²)
Комерційне приміщення в OLEGIV Boutique Residence Вигідна інвестиція у комерційну нерухомість у сучасному клубному будинку OLEGIV Boutique Residence. Приміщення площею...
$ 3 100 000
($2 783/м²)
1114 м² у сучасному бізнес-центрі Пропонується в оренду просторий, повністю готовий до роботи офіс із новим сучасним ремонтом у бізнес-центрі...
$ 1 900 000
($1 793/м²)
Продається будівля! Пропонуємо на продаж приміщення загальною площею 1 060 м², розташоване на вул. Лук'янівська, в престижному районі Києва, всього...
$ 300 000
($1 797/м²)
Продаж комерційного приміщення 167 метрів в 2 рівні є окремий вхід із двору на через лоббі з дизайнерським ремонтом і...
$ 210 000
($750/м²)
Пропонуємо Нежитлове приміщення з фасадним входом, чудовий трафік та можливість зовнішньої реклами, готовий орендний бізнес, приміщення повністю здано в довготривалу...
$ 235 000
($1 399/м²)
До Вашої уваги на продаж пропонується ексклюзивне нежитлове приміщення на 1 поверсі, у центрі Києва по вул. Михайлівська. Загальна площа...
$ 119 900
($1 922/м²)
Без комісії! Продається стильне офісне приміщення Вул. Богдана Гаврилишин, 13, площею 62,4 м² з окремим входом, у житловому будинку на...
$ 795 000
($4 467/м²)
#31565 Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад! вхід...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom