$ 798 000
($5 149/м²)
Площадь общая:
Київ, Поділ, вул. Глибочицька, 29/31, Продам Магазин у Києві 155 кв.м. (270 кв.м.). Під будь-який вид діяльності. На даний момент...
$ 820 000
($4 556/м²)
✨ Продаж офісу з орендарем | ЖК «Ярград» Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 15 ЖК: Ярград Площа: 180 м² Функціональний офіс у...
$ 520 000
($3 313/м²)
Продаж приміщення в ЖК "Ярославів Град", м. Київ Центр міста Внутрішня частина комплексу Закрита територія Пропонується до продажу комерційне приміщення...
$ 770 000
($4 530/м²)
#18765 Продаж офісних приміщень в центрі Києва, вул. вулиця Бульварно-Кудрявська, ЖК "Ярославів Град" Повністю новий ремонт Загальна площа: 170 м2...
$ 10 000 000
($4 116/м²)
Фасадна Будівля 2430 кв.м, земельна ділянка 18 соток, власний двір. Центр Столиці, метро «Золоті Ворота» та «Університет», одна з найпопулярних...
$ 460 000
($3 680/м²)
#28098 Дизайнерський офіс( оренда котрого 5000у.е/міс+комунальні) в Центрі Києва зі своїм двором, вул. Бульварно Кудрявска 51. Фасадний будинок, фасадний вхід...
$ 90 000
($617/м²)
Продаж фасадного приміщення біля метро Політехнічний інститут Приміщення продається із діючими орендарями м. Київ, вул. поряд із Smart Plaza, 5...
$ 690 000
($4 313/м²)
Продаж офісного приміщення по вул. Бульварно-Кудрявська 15Є ЖК "Ярославів Град" поруч з метро Золоті Ворота Окупність — 13% річних, орендний...
$ 790 000
($1 584/м²)
Володимирська, 97/37, • Нежитлове приміщення, 17 кімн., 5-й поверх, площа: 498,5 кв.м. Приміщення з ремонтом, є можливість розпочати роботу з...
$ 249 000
($2 111/м²)
ВИГІДНО! БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж! приміщення вільного призначення площею 117.8 м2 у діловому центрі Києва Перший поверх, нежитловий фонд, окремий вхід...
$ 550 000
($1 719/м²)
Продаж комерційного приміщення. 320 , м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Щербаківського, 52 (Нивки) Пропонується до продажу приміщення і готовий бізнес...
$ 180 000
($3 273/м²)
Царський цегляний будинок 1917 року, гарний стан, капітальний ремонт в 1983р., залізобетонні перекриття, під'їзди охайні, ЛІФТ! Всі вікна на фасад!...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom