$ 335 000
($4 188/м²)
Площадь общая:
Офіс з орендарями в центрі Києва — дохід 2 500 $/місяць Пропонується до продажу дизайнерський офіс у фасадному будинку на...
$ 80 000
($755/м²)
Продається готовий бізнес – ресторан у ЖК «Файна Таун» (Шевченківський район, Київ) До вашої уваги пропонується прибутковий та повністю готовий...
$ 820 000
($4 607/м²)
#8975 Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад! вхід...
$ 1 888 000
($2 000/м²)
Продається комерційне приміщення з постійним орендарем «Фора» у Шевченківському районі! Характеристики приміщення: Розташування: Шевченківський район Загальна площа: 944 м Поверховість:...
$ 800 000
($726/м²)
м. Київ, Шевченківський район, вул. Івана Гонти 3, літера «А»; Окрема двоповерхова будівля. Нежитлове приміщення площею: 1102 кв.м.; В минулому...
$ 1 900 000
($1 793/м²)
Продається будівля! Пропонуємо на продаж приміщення загальною площею 1 060 м², розташоване на вул. Лук'янівська, в престижному районі Києва, всього...
$ 110 000
($2 076/м²)
Продаж офісного приміщення з новим дизайнерським ремонтом, Січових Стрільців, 21 Просторий офіс площею 53 м² в нежитловому фонді, повністю готовий...
$ 155 000
($2 067/м²)
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ Продається приміщення з орендарем — студія лазерної епіляції в центрі Києва (Богдана Хмельницького, 10а) Комерційне приміщення...
$ 850 000
($1 500/м²)
Для отримання стабільного пасивного доходу. Фасадне приміщення. Центр Києва вул. Дмитріївська 69. Пропонується приміщення площею 567 кв.м. 300 кв. перший...
$ 6 234 800
($1 199/м²)
Продаж окремо розташованого Бізнес Центра у центрі Києва на вул. Бульварно-Кудрявській Комплекс складається з двох будівель різних поверхів (п'ятиповерхова ...
$ 260 000
($3 334/м²)
Пропонується нежитлове приміщення, в центральній, історичній частині міста Києва. Розташоване приміщення на 1-му поверсі, з загальною площею 78 кв. м...
$ 640 000
($3 200/м²)
33878 Продаж фасадного комерційного приміщення вул. Загорівська, 1г Пропонується до продажу просторе фасадне приміщення площею 200 м² у активній локації...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom