$ 180 000
($3 000/м²)
Площадь общая:
Продаж нежитлового приміщення м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська (Воровського), 29-Е Пропонується до продажу нежитлове приміщення площею 60 м² у центральній частині...
$ 795 000
($4 467/м²)
#8975 Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад! вхід...
$ 720 000
($4 000/м²)
Продаж ексклюзивного офісу з безперебійним світлом у центрі Києва! Характеристики офісу: Адреса: вулиця Тургенівська, центр міста, Шевченківський район Площа: 180...
$ 10 000 000
($3 334/м²)
Пропонується до продажу статусна адміністративно-офісна будівля, розташована в історичному та діловому центрі Києва. • Сучасний ремонт: У 2021 році в...
$ 1 355 000
($5 000/м²)
Продаж фасадного приміщення 271 м² у ЖК [посилання приховано], вул. Ґарета Джонса, 12, Шевченківський район. Приміщення дворівневе, фасадне в сучасному...
$ 95 000
($2 924/м²)
Продаж приміщення під офіс ( нотаріус, адвоката, стоматолог, косметолог, салон краси, шоурум і т.д.)в центрі Києва, вул. Велика Житомирська 17...
$ 1 600 000
($1 421/м²)
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ Продаж Бізнес-центру PALO ALTO. Бізнес центр площа 1126м2 Сучасний дизайн, офіси з різною висотою приміщень. Велика...
$ 250 000
($1 658/м²)
лоща — 150 м², 1-й поверх будівлі. Фасадні вікна. Є можливість облаштування окремого фасадного входу (наразі вхід через під’їзд і...
$ 105 000
($2 039/м²)
Комерційне приміщення загальною площею 51.5 м2. Складається з 2х кабінетів, одного опенспейс і санвузла. Офіс розташувався на перехресті Саксаганського і...
$ 300 000
($2 000/м²)
Продаж нежитлового приміщення 150м2 на 1-му поверсі з окремою вхідною групою. Адреса: вул. Олександра Кониського 28а-30а. Шевченківський район. 1-й поверх...
$ 600 000
($4 380/м²)
Продаж стильного офісу в центрі Києва, вул. Чикаленка — повністю новий! В продажу сучасний офіс площею 137 м² , поруч...
$ 690 000
($4 313/м²)
Продажа офиса ЖК Ярославов Град, ул. Бульварно-Кудрявская Адрес: ул. Бульварно‑Кудрявская, 15 ЖК: Ярград Площадь: 160 м² Современный офис в жилом...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom