$ 4 850 000
($798/м²)
Площадь общая:
Продається окрема будівля, 7 поверхів, загальною площею 6084 кв.м, розташована в Оболонському р-ні, поруч ТРЦ Караван, до метро 5 хвилин...
$ 750 000
($2 841/м²)
До Вашої уваги Продаж офісу з кабінетною системою під чистове оздоблення в новому ЖК Smart Plaza Obolon. Офіс розташований у...
$ 85 000
($1 215/м²)
#3788 Пишіть, будь ласка, у Viber або Telegram Продаж 3-кімнатної квартири на проспекті Володимира Івасюка, 59 (Оболонь) Пропонується до продажу...
$ 720 000
($765/м²)
№ 31421 Продаж, окрема будівля, під інвестицію або вланий бізнес Оболонський район, вул. Автозаводська Загальна площа - 942 кв.м., Будівля...
$ 2 900 000
($725/м²)
Шукаєте надійну інвестицію в нерухомість? Представляємо вашій увазі унікальну можливість придбати виробничу базу за адресою: провулок Куренівський, 15. Ця локація...
$ 605 620
($1 761/м²)
Предлагается коммерческое помещение свободного назначения в ЖК Obolon Plaza площадью 344, 1 м2, расположенное по адресу проспект Оболонский, 6а, выход...
$ 335 000
($1 862/м²)
Продається офіс-пентхаус площею 180 кв.м. Офіс розташований на останньому поверсі будівлі. Усередині приміщення є кімната для переговорів, кабінет для керівника...
$ 686 000
($2 599/м²)
Продається офіс з кабінетною системою під чистове оздоблення в ЖК Smart Plaza Obolon! Характеристики офісу: Адреса: Оболонський район, Київ Площа:...
$ 94 000
($1 045/м²)
№ 31352 Продаж нежитлового комерційного приміщення Оболонський район, Пріорка, вул. Макіївська 10-А Загальна площа - 90 кв.м. Підійде під магазин...
$ 275 000
($539/м²)
ПРОДАЖ! Офісний Поверх 511.7 м² у БЦ (Поділ, вул. Кирилівська, 160) | З ОРЕНДАРЕМ ТА ПАРКІНГОМ Пропонується до продажу велике...
$ 690 000
($615/м²)
Від власника, без %. Продається окремо розташована офісна будівля, розташована за адресою: вул. Фрунзе (Кирилівська), 160. 1. Будівля знаходиться у...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2