$ 61 000
($1 387/м²)
Площадь общая:
Продам приміщення З ремонтом ЖК Сади Вишневі, Локація ідеальна Поруч ЖК Софівська Слобідка , ЖК Софія та центр м. Вишневе...
$ 45 280
($800/м²)
Пропонується на продаж фасадне приміщення 56,6 м2 з окремим входом та високим трафіком в Софіївській Борщагівці Локація знаходиться поряд з...
$ 3 300 000
($1 100/м²)
Продаж 3-х поверхів загальна площа 3000 м² у діючому ТРЦ Софія City, Софіївська Борщагівка На першому поверсі вже працює оновлений...
$ 12 000
($400/м²)
Без комісії! Продаж нежитлового приміщення в ЖК Петрівське Містечко, вул. Б.Хмельницького 56, с. Святопетрівське Площа: 30м2 Поверх: цоколь/5 Ціна: 12...
$ 22 490
($763/м²)
Продаж комерційного приміщення в Бучі! ЖК “Паркова Оселя” Пропонується затишне комерційне приміщення площею 29,5 м² Цокольний поверх з окремим входом...
$ 15 000
($341/м²)
Комерційне приміщення м.Ірпінь, вул.Білокур,3г ЖК «Грін ярд» Площа – 44 кв.м, без ремонту Поверх – цокольний високий, два вікна виходять...
$ 27 000
($900/м²)
Продаж комерційного приміщень приміщення Перший поверх Площа 30м2 Окремий вхід. Штукатурка, стяжка, 10 кВт світла...
$ 38 000
($1 451/м²)
Пропонується до продажу готове комерційне приміщення з якісним сучасним ремонтом у місті Ірпінь, виконаним під салон краси, з можливістю одразу...
($375/м²)
Комерційне приміщення вільного призначення 72.1 м2 (цоколь, підвід комунікацій, робився косметичний ремонт під виробництво, плитка на полу, стабілізаторы напруги на...
($289/м²)
Терміново! Без Комісії В продажу Комерційне приміщення! Цокольне,52 м2 в центрі комплекса Можливо зробити Вікна. Переробити в квартиру-Житловий фонд Зручна...
$ 66 240
($1 800/м²)
До продажу пропонується просторе комерційне приміщення , площею 36,8 м2 з сучасним ремонтом.Великі панорамні вікна забезпечують природне освітлення та створюють...
$ 84 000
($894/м²)
Ірпінь, напівцоколь в житловому будинку 94 м2 вул. Мечнікова 109 б Комунікації всі підведені, витяжка,бойлер, кондиціонер, сигналізація. Можна встановити власну...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2