$ 43 000
($1 075/м²)
Площадь общая:
Без комісії для покупця! Продається приміщення в Ірпені готовий діючий бізнес біля Центрального парку. Площа 40 м², окремий вхід, високий...
$ 60 000
($1 035/м²)
Продается 4-комнатное помещение в Ирпене. Вторичная недвижимость, жилой фонд. Общая площадь 58 кв.м. Расположен на 0 этаже 4-этажного дома. Есть...
$ 300 000
($1 225/м²)
Продаж окремо стоячого будинку в центрі м. Вишневе — ідеально під бізнес! Пропонується до продажу приватний окремо стоячий будинок у...
$ 77 000
($734/м²)
МОЖЛИВИЙ ОБМІН ВЛАСНИК. ГОТОВИЙ ДО СПІВПРАЦІ З РІЄЛТОРАМИ. ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ДВОХ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЖК Уютний квартал НА ГОЛОВНІЙ АЛЕЇ...
$ 1 100 000
($1 100/м²)
Продаж одного поверху (2-го, 3-го або 4-го поверхів) загальна площа кожного 1000 м² у діючому ТРЦ Софія City, Софіївська Борщагівка...
$ 226 800
($700/м²)
Продаж складського приміщення Продається складське приміщення в Бучанському районі, село Святопетрівське, загальною площею 324 квадратних метри. Фундаменти: - монолітні стакани...
$ 11 000
($416/м²)
Продаж приміщення в житловому будинку. м. Буча, ЖК Міленіум Сіті, вул. Кожедуба. Рік побудови 2015 Окремий вхід. Площа 26,5 кв...
$ 464 700
($689/м²)
Продаж нової складської будівлі , с. Святопетрівське, 7 км від кільцевої дороги. Площа 675 м.кв. Земля у власності 10 соток...
$ 85 560
($920/м²)
Фасадне комерційне приміщення, фасад, повноцінний 1-й поверх ЖК Авіатор 1 Гостомель Вул. Мисливська Підійде під любий вид бізнесу. Великі фасадні...
$ 230 000
($1 150/м²)
Продаж комерційного приміщення в с.Ворзель, площею 200м2. Другий поверх двоповерхового будинку з окремим входом. Світло заведене - 25кВт, є можливість...
$ 11 500
($274/м²)
Продам продуктовий магазин в ЖК Молодість Адреса: м. Ірпінь, вул. Соборна 2к/9 Ціна: 11 500$ Площа: 42м2 Що входить в...
$ 57 000
($1 326/м²)
Тепле, сухе, комерційне приміщення поряд з Центральним парком в ЖК Центральний 2. Вихід у двір. Поряд під'їзд. Є підземний паркінг...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom