$ 105 000
($808/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Жить у озерній зоні, дихати свіжим повітрям і бути всього за 15 хвилин від метро — звучить як мрія, але...
$ 126 000
($900/м²)
Продается двухуровневая квартира в ЖК Львовский Маеток, с. Софиевская Борщаговка, ул. Дорошенка, 10, 140 кв.м., 4-5/5 этаж. Описание квартиры: Очень...
$ 125 000
($1 044/м²)
Продажа большой, двухуровневой 5-ти комнатной квартиры с. Петропавловская Борщаговка в ЖК Львовский, ул.Волынская 12. Альтернатива дома. Общая площадь 119.8 кв...
$ 80 000
($1 048/м²)
БЕЗ комісії Найкраща пропозиція в портфель інвестора! Окупність 8 років. В будинку є генератор. Квартира 76,4м2 ПЕРЕПЛАНОВАНА під орендний бізнес...
$ 120 000
($1 177/м²)
Можна купувати по Держ. програмам. ? ПРОДАЖ ПРОСТОРОЇ 4-КІМНАТНОЇ ДВОПОВЕРХОВОЇ КВАРТИРИ у сучасному житловому комплексі «Петрівський квартал» ? с. Святопетрівське...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2