$ 93 750
($749/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаж нової квартири в ЖК PARK PLAZA, смт Чабани, 5 хвилин від метро Теремки Загальна площа 125,2 м 15 поверх...
$ 49 900
($754/м²)
Унікальне дворівневе житло на Софіївській Борщагівці! Пропонується до продажу велика 3-кімнатна квартира площею 66.2 м2, розташована на Софіївській Борщагівці за...
$ 54 000
($961/м²)
Продається простора двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Вілар», розташованому у затишному передмісті Києва — с. Ходосівка. Це ідеальне поєднання...
$ 95 500
($1 050/м²)
Продаж просторої , двоповерхової квартири с. Петропавлівська Борщагівка, ЖК Львівський, вул. Миру буд. 23А, 91/47/17, 9-10/10 поверх. Про квартиру: Повноцінна...
$ 60 000
($1 464/м²)
Продаж 1К Софіївська Борщагівка Соборна 126/16 ЖК Софіївська Сфера 3/9 пов. 41/17/12. Новий житловий комплекс. Затишна квартира. Продається з меблями...
$ 180 000
($1 637/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири з новим дизайнерським ремонтом (2023 року) ЖК комфорт класу "Акварелі-2". в м. Вишневе, Будинок -2020 року побудови...
$ 81 000
($2 025/м²)
? Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Софія Клубний» ? Софіївська Борщагівка, вул. Клубна,12Б, 4 поверх ? Площа: 40 м² ?...
$ 105 500
($865/м²)
Неймовірно крута квартира! Дуже затишна, світла та красива. У квартирі є все для комфортного життя і навіть більше. Вся квартира...
$ 15 750
($788/м²)
В наявності квартири від забудовника квадратурою від 16 до 37 метрів ! ЖК Oazis Hills — це ідеальне поєднання комфорту...
$ 85 000
($1 422/м²)
Продаж сучасної 2-кім. квартири загальною площею 60м2 в с. Петропавлівська Борщагівка, вул.Черкаська, 10. Розглядаєм продаж по будь якій держ. програмі:...
$ 69 500
($1 121/м²)
Продаж повноцінної 2к квартиранти в ЖК Стожари по вул. Боголюбова 11-А! ? Без комісії! ? Площа - 62/28/17 м2. ?...
$ 23 000
($559/м²)
Продаж просторої, світлої однокімнатної квартири з автономним опаленням та гарним краєвидом з вікна, вул.Європейська 6б, ЖК "Перший парковий", Білогородка. Без...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2