Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
Resident Hall
$ 100 000
($1 352/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Двокімнатна квартира з можливістю добудови — вигідна інвестиція у готовому будинку Пропонується простора двокімнатна квартира у зданому та заселеному будинку...
Evening
$ 59 600
($1 355/м²)
Простора 1-кімнатна квартира у ЖК Івнінг — зручне рішення для пари, однієї людини або як інвестиція під оренду. Планування квартири...
$ 265 000
($1 325/м²)
Этажность:
Площадь участка:
Пропонуємо купити просторий та сучасний будинок площею 200 м² + 50 м. кв (гараж на 2 авто) із зручним плануванням:...
$ 88 000
($1 600/м²)
Продаж двокімнатної квартири у ближньому центрі Львова - вул. Марка Вовчка Пропонується до продажу квартира у цегляному будинку сталінського типу...
R2 Residence
$ 65 500
($1 524/м²)
Продається затишна та простора однокімнатна квартира в житловому комплексі R2 Residence. Вул. Роксоляни Автономне опалення від будинкової котельні, є також...
Радуга
$ 172 000
($2 423/м²)
Пропонується до продажу вишукана квартира у сучасному житловому комплексі «Веселка». Будинок зданий в експлуатацію, що дозволяє одразу заїхати та комфортно...
Continent Green
$ 63 000
($1 432/м²)
Продається однокімнатна квартира в Залізничному районі м. Львів, ЖК Continent Green, вул. Роксоляни, 1. Загальна площа: 44 м² Поверх: 3...
Safe Town
$ 126 000
($2 033/м²)
Продається однокімнатна квартира у ЖК Safe tawn Сейфтаун (Садова / Кульпарківська) Поверх: 4/10 Площа: 62 кв.м Стан: оформлене правовласності...
$ 2 520
(Цена аренды)
Аренда офисных помещений в Железнодорожном районе на ул. Городоцкая (район бывшего Мотозавода) 4-й этаж в бизнес-центре. Сделан качественный ремонт, 420...
$ 113 000
($1 713/м²)
Продам двокімнатну квартиру з ремонтом і меблями | вул. Каховська, 27 Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира в будинку 2014...
Шенген
$ 111 000
($1 348/м²)
Простора сімейна квартира у якісному цегляному будинку ЖК «Шенген» — ідеальний варіант для тих, хто шукає свій довгостроковий дім. 9...
Риэл Сити
$ 77 000
($1 445/м²)
Продаж однокімнатної квартири-студії в ЖК «Ріел Сіті» Продається простора однокімнатна квартира з кухнею-студією у зданій та повністю заселеній новобудові...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom