$ 145 000
($2 339/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Унікальна пропозиція для справжніх цінителів комфорту - 2 кімнатна квартира загальною площею 62м2 , на другому поверсі п'ятнадцятиповерхового цегляного будинку...
$ 120 000
($2 113/м²)
У продажу 2-х кімнатна квартира за адресою Лабораторний провулок, в пішій доступності метро "Олімпійська", "Палац Україна" і "Печерська". Квартира у...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2