Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ДВОКІМНАТНИХ КВАРТИР У ЛЬВОВІ

Від нових до старих

49 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

54 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул. Петлюри, Залізничний район, Львів

95 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

67 кв.м.

Поверхів:

4/9

вул. Демнянська, Сихівський район, Львів

65 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

53 кв.м.

Поверхів:

1/14

вул. Виговського, Залізничний район, Львів

107 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

103 кв.м.

Поверхів:

5/16

вул. Кульпарківська, Франківський район, Львів

94 050 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

104 кв.м.

Поверхів:

1/6

вул. Віри Надії Любові, Шевченківський район, Львів

62 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

50 кв.м.

Поверхів:

4/9

вул. Довженка, Сихівський район, Львів

250 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

79 кв.м.

Поверхів:

2/6

вул. Личаківська, Личаківський район, Львів

114 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

76 кв.м.

Поверхів:

4/12

вул. Пулюя, Франківський район, Львів

105 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

77 кв.м.

Поверхів:

5/10

Замарстинівська вул., Шевченківський район, Львів

110 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

65 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул. Топольна, Шевченківський район, Львів

107 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

76 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул. Зимова, Шевченківський район, Львів

62 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

60 кв.м.

Поверхів:

2/10

вул. Глинянський Тракт, Личаківський район, Львів

Як вигідно купити двокімнатну квартиру у Львові

Плануючи придбання житла ми намагаємося обрати той об'єкт який буде найбільш вигідним вкладенням заощаджень. А зважаючи на те, що різниця у вартості однокімнатної та двокімнатної квартири у Львові невелика, більшість покупців намагається придбати житло більшої площі та якомога більшої функціональності. Адже, навіть не маючи необхідності у двох кімнатах застосування додатковій площі завжди знайдеться. У другій кімнаті можна обладнати кабінет, облаштувати гостьову чи зробити велику гардеробну.

Купити 2 квартиру Львів пропонує на максимально вигідних умовах, бо у місті є варіанти які підходять будь якому бюджету. Можна придбати житло навіть у кредит чи у безвідсоткову розстрочку платежів купуючи житло у забудовника. Нерухомість завжди вигідне надбання ще й тому, що у будь-який час продати квартиру у Львові можна без втрати коштів. Так, купуючи двокімнатне житло сьогодні ви завжди зможете розділити його на дві окремі однокімнатні квартири з невеликою доплатою, чи змінити, при необхідності, на трикімнатну.

Продаж двокімнатних квартир у Львові

Продати житло у культурній столиці України завдання нескладне. Ринок нерухомості у Львові достатньо динамічний тому регулярно оновлюється. Щоб швидко продати квартиру у Львові достатньо виставити її на продаж враховуючи реальну ринкову вартість житла та зайнятися рекламою свого оголошення. Чи зробити ще простіше - звернутися до агентства нерухомості, фахівці якого зроблять професійну оцінку та опис об'єкта. Після чого безпосередньо власноруч займуться пошуком покупця на вашу нерухомість.
Продати двокімнатну квартиру у Львові не важко тому, що двушки користуються досить високою популярністю як серед покупців так і серед арендарів приміщень.

Продаж двокімнатних квартир Львів вивів на новий рівень. Великий попит та багата різноманітність пропозицій зробили ринок нерухомості міста свого роду творчим майданчиком креативних ідей втілених у дизайні квартир. Тому і купити 2 кімнатну квартиру у Львові можна на будь-який смак.

Не варто забувати і про те, що двокімнатні квартири користуються високим попитом серед орендарів. У разі, якщо ви бажаєте придбати квартиру для отримання доходу - двушка ідеальне рішення.

Двушка у новобудові
Прийнявши рішення придбати житло у новобудові покупець гарантує собі можливість вибрати поверх майбутньої квартири, її планування, навіть сторону в яку будуть виходити вікна. До того ж, житло в нових будинках стоїть, в основному, дешевше ніж рівнозначне за площею у вже обжитому будинку. Ще одним плюсом можна вважати можливість зробити ремонт за своїм смаком не переробляючи вже існуючий інтер'єр.

Вторинний ринок

Якою б не була привабливою купівля квартири у новому будинку, але вторинне житло не поступається новобудові. Купивши квартиру від власника ви можете отримати вже готове житло з ремонтом і в'їхати практично відразу. Що дуже вигідно навіть якщо ви плануєте переробляти квартиру, адже на час ремонту вам як мінімум буде де зберігати речі і меблі, а якщо ремонтні роботи будуть проводитися по черзі, то і жити.

Як заощадити купуючи житло?

Купити двокімнатну квартиру у Львові можна з будь-яким бюджетом. Ціни варіюються залежно від площі квартири, її поверху, а також району в якому вона розташована. До того ж на ціну квартири впливає і якість зробленого ремонту.

Коли вирішуєте купити саме двокімнатну квартиру, то спочатку проаналізуйте ринок і якщо запланований бюджет покупки виявиться менше вартості квартири яка вам підходить, то подумайте на які компроміси ви згодні піти для придбання потрібної нерухомості. Можливо вам не принципово на якому поверсі розташоване житло, або вигідніше виявиться придбання нерухомості у іншому, більш доступному районі. До того ж рік будівництва самої будівлі і матеріал з якого вона зведена теж впливають на вартість квартир у цьому будинку. Не забувайте і про різницю в ціні між житлом з дорогим ремонтом і нерухомістю що вимагає проведення ремонтних робіт.

Не зайвим буде і розглянути варіанти кредитування. Оцініть свої реальні фінансові можливості і зіставте їх з перспективою довгострокового погашення позики. У разі якщо квартира купується для подальшої передачі її в оренду погашення кредиту пройде для вас більш плавно, якщо ж ви плануєте вносити щомісячні платежі спираючись виключно на свій основний дохід, то намагайтеся створити так звану кредитну подушку в пару місяців. Іншими словами - відкладіть суму кількох чергових платежів на випадок непередбачених ситуацій. Вам буде спокійніше коли ви будете знати, що навіть якщо вам раптом затримають заробітну плату або, наприклад, ви вирішите змінити місце роботи на прострочення по кредиту вам не дозволить вийти передбачливо відкладена для такого випадку сума.
Купити двокімнатну у Львові можна для будь-яких цілей але це придбання завжди буде вигідним вкладенням коштів і перспективною інвестицією.