Продаж двокімнатних квартир в Одесі

1 - 12 з 3937 варіантів

Сортування: Від нових до старих

  • Від нових до старих
  • Від старих до нових
  • Від дешевих до дорогих
  • Від дорогих до дешевих
  • Найбільша площа
  • Найменша площа
  • Найвища вартість за м²
  • Найнижча вартість за м²
  • Найбільша кількість кімнат
  • Найменша кількість кімнат

Показати ще

Двокімнатна квартира – оптимальне рішення!

«Атланта» надає найбільш комфортні умови для купівлі та продажу двокімнатних квартир. Вам не доведеться робити зайвих дій. Для того щоб був зрозумілий процес роботи нашого агентства, пропонуємо розглянути головні завдання ріелторів.

Визначити цільову аудиторію, тобто, тих, хто найбільше зацікавлений у купівлі двокімнатної квартири. Як правило, покупцями можуть бути: молоді сім'ї з дітьми або очікують поповнення; люди, охочі розширити зону комфорту; великі родини, які вирішили жити окремо.

Провести порівняльний аналіз цін на різні типи «двійок» в Одесі, щоб визначити прийнятну ціну, як для продавця, так і для покупця. Результати цієї роботи допомагають побачити, як впливає на ціну місце розташування, інфраструктура в районі, тип будови, планування і метраж, а також стан ремонту.

Розповісти клієнтам про типи будівель, в яких розміщуються квартири даної категорії, і пояснити, чим відрізняються ці об'єкти.

Збірно-панельні

Це 5-ти і 9-ти поверхові будинки, побудовані в період з кінця 50-х до початку 70-х років минулого століття, ми їх називаємо хрущовками. Площа квартир в цих будинках невелика (маленькі кімнати та кухні), проте, на них завжди є певний попит. Людям подобається невисока ціна; розташування будинків, які завжди оточені зеленню і знаходяться поруч з транспортною розв'язкою. Також багато навчилися робити перепланування і трансформувати кімнати.

Цегляні

Такі будови зводилися в 70-ті роки, і за площею вони трохи більше, ніж хрущовки. Двокімнатні квартири вних просторіше і продаються за більш високою ціною.

Монолітно-каркасні

У цих будівлях розташовуються найдорожчі квартири з заданої категорії, так як будинки побудовані за індивідуальними проектами. Тут вільні планування, великі площі, простора кухня, роздільний санвузол.

Озброївшись інформацією, починайте діяти. Вам слід лише звернутися до нас, і «Атланта» зніме з ваших плечей весь обсяг роботи.

Якщо вас зацікавлять інші питання нерухомості: оренда будинків або квартир, купівля бізнесу, комерційна нерухомість, обов'язково звертайтеся в «Атланту». За 12 років роботи нашим агентством були задоволені навіть найбільш вимогливі клієнти.