$ 85 000
($1 690/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Готові на Сертифікат єВідновлення, Ваучер. Продається 2-кімнатна квартира загальною площею 50,3м2 на вулиці Дмитра Луценка (Крейсера Аврора) в Голосієвському районі...
Світло парк
$ 110 000
($1 664/м²)
ДО МЕТРО ВИДУБИЧІ 8 ХВИЛИН ПІШКИ! Двокімнатна квартира в ЖК комфорт класу Svitlo park. Перша черга, другий будинок. В квартирі...
Вудлайн
$ 86 000
($1 731/м²)
Двокімнатна квартира в ЖК «Вудлайн". Адреса: Лісова 3 ДО МЕТРО ТЕРЕМКИ П'ЯТЬ ХВИЛИН НА МАРШРУТНОМУ ТАКСІ. Загальна площа – 49/29/11,2...
$ 105 000
($1 913/м²)
Пропонуємо вам ідеальний варіант для життя, або інвестицій - 2-кімнатна квартира загальною площею 54,9 м2 на 4 поверсі 5-поверхового цегляного...
ОДЕСЬКИЙ БУЛЬВАР
$ 56 000
($1 167/м²)
Квартира 1к, 48м2, 15/25 поверх. 2 с/у. Будинок новий, гарно утеплений, 3 ліфти, консєрж, паркінг. Вікна на ліс, 13 хвилин...
Британський квартал
$ 98 000
($2 055/м²)
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і Назва ЖК: Британский квартал Поверх: 8 Рік введення в експлуатацію: 2 017 Поверховість: 9 Загальна...
$ 95 000
($1 834/м²)
Пропонуємо вашій увазі 2-кімнатну квартиру загальною площею 51,8 м2 на 6-му поверсі 10-поверхового будинку в престижному Голосіївському районі міста Києва...
Atria City Teremky
$ 46 000
($1 150/м²)
ПРОДАЄТЬСЯ НОВА 2 КІМНАТНА КВАРТИРА В НОВОМУ ЖК «ATRIA CITY TEREMKY» за адресою: смт Чабани, вулиця Одеське шосе, буд. 6...
$ 135 000
($2 143/м²)
Двокімнатна квартира (ЄВОТРІЙКА) з вітальнею у ЖК Британський Квартал. Сучасний ремонт. АВТОНОМНЕ газове опалення. Територія комплексу з охороною та відеоспостереженням...
Французький квартал
$ 196 000
($2 704/м²)
Опис Продаж 2-кімнатної квартири 72.5м² | ЖК Французький квартал 1 | Дизайнерський ремонт Саперне Поле, 12 (ЖК Французький квартал 1)...
$ 77 000
Пропонуємо вам унікальну можливість стати власником прекрасної 2-кімнатної квартири загальною площею 42м2 в Голосіївському районі Києва. Ця власність розташована на...
$ 69 000
($1 797/м²)
Пропонуємо вам 2-кімнатну квартиру загальною площею 38,4 м2 на проспекті Голосіївському. Квартира розташована на 3-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom