Вудлайн
$ 86 000
($1 731/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Двокімнатна квартира в ЖК «Вудлайн". Адреса: Лісова 3 ДО МЕТРО ТЕРЕМКИ П'ЯТЬ ХВИЛИН НА МАРШРУТНОМУ ТАКСІ. Загальна площа – 49/29/11,2...
$ 40 000
($953/м²)
ЖК Вудлайн Можливий продаж по є Оселя 3% та 7%. Чудова квартира з неймовірним виглядом на Феофанію. Будинок зданий в...
$ 41 000
($977/м²)
$ 42 000
($1 000/м²)
Продаж повноцінної євродвушки 42кв.м. біля м.Теремки . Комфортний новий ЖК. Будинок зданий в 2022р. Квартира на стадії ремонту, виконанні наступні...
$ 35 000
($922/м²)
Продаж 1к квартири 38кв.м. біля м.Теремки . Комфортний новий ЖК. Будинок зданий в 2022р. Квартира на стадії ремонту, виконанні наступні...
$ 50 000
єОселя , єВідновлення та постанови! Продаж 2к квартири 50кв.м. біля м.Теремки. Будинок зданий в 2022р. Підходить під програму єОселя ВПО...
$ 46 000
($920/м²)
Продаж затишної 2к кв. 49,4 м2 в новобудові ЖК Вудлайн Квартира на 5 поверсі. За 5 хвилин пішки зупинки громадського...
$ 56 000
($1 474/м²)
єОселя, єВідновлення та постанови. Продаж 1 кімнатної квартири Продається видова 1-к квартира в ЖК «Вудлайн» з видом на ліс біля...
$ 45 000
($900/м²)
Продається 2-х кімнатна квартира загальна площа 50м2 в ЖК Вудлайн с.Новосілки вул.Лісова3. Будинок введений в експлуатацію в 2022р.та заселений. Квартира...
$ 38 000
($905/м²)
Продаж повноцінної євродвушки 42кв.м. біля м.Теремки . Комфортний новий ЖК Вудлайн. Будинок зданий в 2022р. Квартира на стадії ремонту, виконанні...
$ 55 000
($1 310/м²)
Новий будинок. ЖК Вудлайн. Євродвушка 42 м: велика кухня-вітальня, коридор з вбудованою шафою-купе, утеплена лоджія. Якісний ремонт та меблі. Квартира...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom