$ 95 000
($1 694/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
3-кімнатна квартира на Печерську. Світла та затишна квартира площею 56 м2 з роздільними кімнатами та окремою кухнею. Частково мебльована, багато...
$ 115 000
($2 099/м²)
Продається затишна 3-кімнатна квартира в одному з найпрестижніших районів Києва – Печерську. Розташована всього за 10 хвилин пішки від станції...
$ 230 000
($2 930/м²)
ЦЕНТР! Царський будинок, 3к=78.5м², вул. Велика Васильківська, 63, метро Олімпійська. Фасадний будинок, всі вікна на Велику Васильківську, h=4м. Простора 3-кімнатна...
$ 390 000
($2 786/м²)
Продаж квартири, вул. Андрія Верхогляда, ЖК Новопечерські Липки В продаж пропонується простора квартира 140 м2 у ЖК "Новопечерські Липки". Квартира...
$ 580 000
($4 497/м²)
Пропонується на продаж ПОВНІСТЮ НОВА квартира 129м2 з дизайнерським ремонтом в комплексі преміум-класу ЖК Бульвар Фонтанів, за адресою вул.Саперне поле...
$ 420 000
($3 182/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК Трініті. ЖК Triiinity Василя Тютюнника, 39 Три вежі, які розміщені окремо на спільній закритій території...
$ 300 000
($2 381/м²)
Київ, Бойчука Михайла (Кіквідзе), 19а, 52 Перлина (Pechersk Plaza); Спецпроект 2021-2025 рр; стіни: цегла; перекриття: залізобетон; поверховість: 11; кількість виходів:...
$ 500 000
($5 264/м²)
Продаж стильної квартири в ЖК «Новопечерські Липки» вул. Драгомирова, 20 — Печерський район, м. Київ Пропонується простора квартира площею 95...
$ 687 000
($5 496/м²)
Агенція нерухомості "THE CAPITAL | Lipki" пропонує на продаж нову, ексклюзивну, дизайнерську трикімнатну квартиру площею 125м² у житловому комплексі бізнес-класу...
$ 800 000
($4 445/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж шикарної видової квартири площею 180м2...
$ 240 000
($2 500/м²)
Гарна пропозиція. Будинок бізнес класу зі своєю закритою територією, паркінгом, охороною, відеоспостереженням. Забудовник ЖК - Київміськбуд. Житловий комплекс знаходиться в...
$ 250 000
($1 912/м²)
Продаж квартири ЖК Лепцизький по вулиці Лейпцизька 13А. Поверх 6/8, площа 130. 8м2. Охорона, заїзд під шлагбаум, підземний паркінг. Інфраструктура...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom