$ 300 000
($2 381/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Київ, Бойчука Михайла (Кіквідзе), 19а, 52 Перлина (Pechersk Plaza); Спецпроект 2021-2025 рр; стіни: цегла; перекриття: залізобетон; поверховість: 11; кількість виходів:...
$ 380 000
($5 672/м²)
? Продається стильна 1-кімнатна квартира з новим якісним ремонтом у одному з найпрестижніших та архітектурно знакових житлових комплексів Києва ?...
$ 677 000
($4 006/м²)
#351 Продаж ексклюзивного, видового, дворівневого пентхаусу розташованого в ЖК Новопечерські Липки. Пентхаус розташований на 16-17 поверсі, має площу 169 метрів...
$ 210 000
($1 338/м²)
20-й поверх, площа: 157,2\90,0\18,2; Простора, видова квартира в сучасному цегляному будинку в центрі міста на Печерську. Раціональне планування, дозволить Вам...
$ 120 000
($2 223/м²)
Продаж 2 кімната квартира Сталінка в центрі міста, урядовий квартал по вул. Пилипа Орлика 24/1. Загальна площа 54м2 Житлова 32м2...
$ 687 000
($5 496/м²)
Агенція нерухомості "THE CAPITAL | Lipki" пропонує на продаж нову, ексклюзивну, дизайнерську трикімнатну квартиру площею 125м² у житловому комплексі бізнес-класу...
$ 500 000
($5 264/м²)
Продаж стильної квартири в ЖК «Новопечерські Липки» вул. Драгомирова, 20 — Печерський район, м. Київ Пропонується простора квартира площею 95...
$ 397 000
($1 882/м²)
Квартира загальною площею 211 м2 знаходиться на 30-31 поверхах, на які вас підніме преміальний ліфт Schindler, з панорамних вікон з...
$ 2 100 000
($5 646/м²)
ПРОДАЖ! Вишукані 5к апартаменти з видом на Ботанічний Сад в преміальному клубному будинку "Резиденція Тімірязєвська" Печерський район, вул. Садово-Ботанічна, 30...
$ 799 000
($3 995/м²)
вул. Джона Маккейна 3-А, відомий, статусний, сучасний ЖК бізнес-класу «Французький Квартал 2» Розкішна, ексклюзивна 4-кімнатна квартира 200м2 в елітному ЖК...
$ 290 000
($3 296/м²)
Продажа квартиры, ул. Василия Тютюнника, Печерск Продаж квартири, вул. Василя Тютюнника, Печерськ Пропонуються на продаж двокімнатні апартаменти в ЖК «Престиж...
$ 800 000
($4 445/м²)
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж шикарної видової квартири площею 180м2...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom