Продаж: квартири в Київській області

1 - 12 з 229 варіантів

Сортування: Від нових до старих

 • Від нових до старих
 • Від старих до нових
 • Від дешевих до дорогих
 • Від дорогих до дешевих
 • Найбільша площа
 • Найменша площа
 • Найвища вартість за м²
 • Найнижча вартість за м²
 • Найбільша кількість кімнат
 • Найменша кількість кімнат

Показати ще

На що звертати увагу перед покупкою квартири

Жити біля столиці - велика перевага та зручність. Тому багато українців висувають для себе довгострокову мету купити квартиру в Київській області.

Таке житло дозволить користуватися багатьма перевагами столиці щодо роботи, освіти, відпочинку чи медичного обслуговування, при цьому живучи в спокійній місцевості. Ви також можете купити квартиру в Київській області недорого в порівнянні з вартістю житла в обласному центрі.

На що звертати увагу перед покупкою квартири

Покупка квартири - це серйозне та важливе рішення. Якщо вам потрібна квартира в Київській області, яку можна купити через агентство, то сформулюйте свої побажання відповідно до наступних критеріїв:

 1. Місце розташування - оцініть район, де знаходиться квартира, його безпеку, інфраструктуру, близькість до громадського транспорту, магазинів та шкіл.
 2. Стан житла - стін, підлоги, стель, сантехніки та електропроводки; наявність документації та правового статусу квартири.
 3. Поверх, планування, кількість кімнат, розмір і наскільки вони відповідають вашим потребам.
 4. Вартість житла та можливість часткової оплати.
 5. Стан будинку та обслуговування мереж, під'їздів, прилеглої території, а також розмір плати за них.
 6. Перспективи розвитку району (будівництво доріг, розширення житлової забудови тощо - все, що вплине на якість життя в майбутньому).

Можливо, щоб зрозуміти всі переваги та недоліки житла та району, вам потрібно відвідати їх не один раз, а можливо навіть жити тут.

Як купити квартиру в Київській області на вторинному ринку

Слід відзначити, що продаж нерухомості в Київській області відрізняється високою активністю. Житло в новобудовах та раніше побудованих будинках є в попиті. Важливо розуміти, що для того, щоб купити квартиру в Київській області на вторинному ринку, потрібно знати про неї буквально все, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Перш ніж приймати рішення про придбання такого житла, рекомендується проконсультуватися з досвідченим агентом з нерухомості і, можливо, юристом для перевірки документів. Це допоможе вам уникнути потенційних проблем і зробити обґрунтований вибір.

Продаж квартир в Київській області з АН “Атланта”

Пошук нового житла завжди забирає багато часу на відбір варіантів, перегляди, перевірку документів, обговорення цін, оформлення договору. Вирішення технічних питань втомлює, а організація важливих моментів вимагає особливої відповідальності та розкриття всіх деталей. Тому купівля квартири часто виснажує і забирає левову частку вільного часу.

Якщо вам потрібна квартира в Київській області, АН “Атланта” стане вашим надійним партнером і посередником. На нашому веб-сайті atlanta.ua зібрані десятки оголошень різних категорій про продаж нерухомості в містах України.

Наші спеціалісти допоможуть вам знайти варіант, що відповідає вашим вимогам, а також організують перегляди в зручний для вас час. Вони супроводжують угоду при купівлі нерухомості від А до Я, тому ви можете бути впевнені у відсутності підводних каменів.