$ 91 000
($843/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
3-кімнатна квартира, дворівнева. ЖК Almond, Гатне. Вул. Абрикосова. Простора квартира 108 м2. Виконано стяжку та штукатурку. Тепла підлога, автономне газове...
Затишний квартал
$ 155 000
($1 931/м²)
Запрошуємо вас ознайомитися з унікальною пропозицією – розкішним дворівневим пентхаусом у сучасному житловому комплексі «Уютний квартал». Ця квартира стала втіленням...
Щасливий
$ 120 000
($1 439/м²)
Продається 3 кімнатна квартира з 2 коморами(на поверсі 1.4 м2 і в цоколі 2.9 м2). Стан хороший. Поруч магазини, садочки...
$ 115 000
($1 211/м²)
Продається світла та простора квартира в чотириповерховому будинку, займає весь 4-й поверх. Новий ремонт, усі меблі та техніка, включно з...
Family
$ 69 500
($820/м²)
3 кімн. квартира ЖК Family 2 Гатне 85 кв. метри код 304298. Будинок введено в експлуатацію. Можна заходити на ремонт...
Ярославичі 2
$ 79 000
($964/м²)
Пропонуємо простору та сучасну двокімнатну квартиру з панорамним видом на Дніпро ЖК «Ярославичі-2», Вишгород (забудовник ДБК-Житлобуд). Зручне планування включає велику...
$ 150 000
($1 443/м²)
Клубний будинок, зверніть увагу. Екслюзивна пропозиція... Ця квартира - справжній шедевр у світі нерухомості! Розташована у серці престижного району Київської...
Orange Park
$ 138 000
($1 267/м²)
Дворівнева квартира в ЖК Оранж Парк на вул. Одеській 25а. Сучасний дизайн втілений у просторому і раціональному плануванні. Раціональне планування:...
Благород
$ 97 000
($895/м²)
2-х рівнева квартира в новому ЖК "Благород", с. Крюківщина, вул. Богуславська 4. Будинок з червоної цегли, збудований монолітно-каркасним методом, утеплено...
Озерний Гай
$ 83 000
($923/м²)
3-х кімнатна квартира 90 м2 в новому ЖК Озерний Гай, с. Гатне, метро Теремки в 10 хв.! Будинок 2021 року...
$ 60 000
($780/м²)
3-х кімнатна квартира 76,8 кв.м. по вул. Машинобудівників,6 с. Чабани Квартира двухстороння, роздільні просторі світлі кімнати, лоджія 5 кв.м. та...
$ 143 000
($1 337/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири в сучасному житлому комплексі Чайки, вул. Лобановського 18, 8/16 поверх. Квартира загальною площею 107 м2, з дуже...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom